Minigłośnik Bluetooth Nokia MD-12 już dostępny w sklepach

Na półki sklepowe trafił najnowszy minigłośnik Bluetooth Nokia MD-12. Urządzenie posiada niewielkie wymiary oraz dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Głośnik został wyposażony w łączność Bluetooth wspomaganą przez NFC.

Minigłośnik Bluetooth Nokia MD-12

Wyjątkowo kompaktowy i bajecznie kolorowy głośnik MD-12 mieści się nawet w kieszeni. Doskonale sprawdza się podczas nagłych wyjazdów. Model MD-12 został wyposażony w najnowocześniejsze technologie, takie jak wbudowany układ wytwarzający potężny efekt basów na niemal dowolnym podłożu.

Aby połączyć urządzenia, wystarczy dotknąć głośnika telefonem z funkcją NFC. Za pośrednictwem łączności Bluetooth można do głośnika przesyłać muzykę bezprzewodowo i strumieniowo — gwarantowana świetna zabawa przez nawet 15 godzin.

Wysokość głośnika to zaledwie 38mm a jego szerokość to 84mm. Waga głośnika to 180g. Maksymalny czas odtwarzania muzyki wynosi 15 godzin. Urządzenie posiada baterię Nokia BL-5C o pojemności 1020mAh. Dostępne wersje kolorystyczne to biały, zielony, pomarańczowy oraz żółty.

Głośnik możecie kupić w cenie 158zł w internetowym sklepie NokiaSklepOnline. W podobnej cenie znajdziecie akcesorium na największym portalu aukcyjnym.

Zapraszam również do obejrzenia prezentacji wideo urządzenia.

Źródło: Nokia, YouTube, własne