Nokia zaprezentowała nowe akcesorium Minigłośnik Bluetooth Nokia MD-12

Wśród wielu nowości jakie pojawiły się na konferencji Microsoft BUILD 2014 fiński producent oprócz prezentacji nowych telefonów Nokia Lumia 630, 635 i 930 zademonstrował również akcesorium Minigłośnik Bluetooth Nokia MD-12.

Nokia Lumia 630 i Minigłośnik Bluetooth Nokia MD-12

Dzięki łączności Bluetooth i NFC możesz się uwolnić od kabli. Bateria o długiej żywotności wystarczy na słuchanie muzyki przez całą noc po jednym naładowaniu. Telekonferencji nie musisz już prowadzić w gabinecie — dzięki głośnikowi z wbudowanym mikrofonem możesz w nich uczestniczyć wszędzie.

Teraz możesz jeszcze łatwiej słuchać ulubionej muzyki. Wyjątkowo kompaktowy i bajecznie kolorowy głośnik MD-12 mieści się nawet w kieszeni. Doskonale sprawdza się podczas nagłych wyjazdów.

Pozory mylą. W tym małym głośniczku drzemie potężna moc. Model MD-12 został wyposażony w najnowocześniejsze technologie, takie jak wbudowany układ wytwarzający potężny efekt basów na niemal dowolnym podłożu.

Aby połączyć urządzenia, wystarczy dotknąć głośnika telefonem z funkcją NFC. Za pośrednictwem łączności Bluetooth można do głośnika przesyłać muzykę bezprzewodowo i strumieniowo — gwarantowana świetna zabawa przez nawet 15 godzin.

Głośnik będzie dostępny w czterech kolorach – pomarańczowym, zielonym, białym oraz żółtym. Nasz telefon sparujemy z urządzeniem za pomocą NFC. Maksymalny czas odtwarzania muzyki wynosi 15 godzin a parametry wyjściowe to 95dB przy 0,5m. Urządzenie posiada baterię Nokia BL-5C o pojemności 1020mAh. Wysokość urządzenia to 38mm a jego średnica wynosi 84mm. Waga to jedyne 180g. Sugerowana cena to 39€.