Minecraft Pocket Edition już do pobrania ze Sklepu Windows Phone

Microsoft udostępnił grę Minecraft Pocket Edition, której nadejście ogłosił wraz z przejęciem studia Mojang. Dzisiaj obietnica została spełniona i w Sklepie Windows Phone już teraz możecie pobrać grę dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1.

Minecraft Pocket Edition Windows Phone

Mobilna edycja Minecrafta oferuje tylko niewielki wycinek tego, co można znaleźć w komputerowym oryginale. Podstawowy podział na opcję Creative, w której skupiamy się przede wszystkim na budowaniu różnego rodzaju konstrukcji, oraz Survival, gdzie walczymy o przetrwanie, rozwijamy umiejętności i modelujemy własny świat, pozwala jednak czerpać z rozgrywki wiele przyjemności.

Grę możecie kupić na telefony z systemem Windows Phone 8.1 w Sklepie Windows Phone w cenie 22,99zł. Niestety na tę chwilę brakuje wersji demo oraz gra nie posiada wsparcia dla osiągnięć Xbox. Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Microsoft poprawi te dwa mankamenty.

Pobierz Minecraft – Pocket Edition na Windows Phone 8.1 (22,99zł)

sklep Windows PhoneKod QR
 • michalR

  cena z tzw d..y 😉

  • drabiu

   taniej niż na androidzie

   • michalR

    Co nie zmienia faktu ze jest wysoka jak na grę na platformę mobilną gdzie poziom cen ma się nijak do standardowego rynku gier dla komputerów klasy PC.

    • drabiu

     no nie wiem nowe gry na pc kosztują ponad 100 zł, a zardzewiałe tytuły sprzed kilku lat faktycznie oscylują w granicach 20-30 zł

     • michalR

      Zapewniam cię ze nowe tytuły można kupić legalnie grubo taniej, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać