Microsoft zaprezentuje system Windows 10 dla telefonów już w styczniu?

Microsoft zapowiedział konferencję prasową w swojej siedzibie w Redmond na dzień 21 stycznia. Głównym tematem będzie system Windows 10, który będzie omawiany przez osoby związane zarówno z wersją komputerową jak i mobilną. Istnieje duża szansa, że tego dnia poznamy wygląd oraz ogólne informacje o systemie Windows Phone 10.

Microsoft nie przedstawił szczegółowej agendy konferencji ale z pewnością zobaczymy kolejne funkcje komputerowej wersji systemu Windows 10. Według ostatnich informacji w tym roku osoby, które przystąpiły do programu Windows Insider i pobrały system Windows Technical Preview nie otrzymają żadnej nowej aktualizacji systemu.

Miłośnicy systemu Windows Phone z pewnością cieszyliby się z informacji o rozpoczęciu programu Preview for Developers z systemem Windows 10. Trzymam mocno kciuki ale do konferencji zostało jeszcze sporo czasu. Być może wcześniej pojawią się jakieś przecieki, które pozwolą nam przeczekać do 21 stycznia.

Źródło: Blogging Windows

  • nylu

    A tak dlugo do 21 stycznia ale coz czekamy

  • largi

    Fajnie by było jakby zaprezentował, i potem w PFD się pojawiła ;-), Ale czas na który czekamy, jest długi, a czekanie jest najgorsze 🙁 już mnie zżera ciekawość :-]

  • jacek

    Ciekawe czy będzie godnym następcą xp-ka