Microsoft zaprezentuje nowy telefon Lumia 730 na konferencji IFA w Berlinie?

Microsoft rozpoczął rozsyłanie zaproszeń na konferencję prasową IFA, która odbędzie się już 4 września w Berlinie. Wiele wskazuje na to, że podczas tej konferencji zostanie zaprezentowany nowy telefon Lumia 730 z systemem Windows Phone 8.1.

Ready for more? Microsoft IFA Berlin

Na powyższym zaproszeniu widać napis „ready for more?”, który oznacza zapytanie czy jesteśmy gotowi na więcej. Jednak bardziej zastanawiająca jest litera „o” w napisie „more”, która posiada kształt aparatu. Ponadto poniżej znajdziemy napis „Join us for more face time” co może dodatkowo potwierdzać, że Lumia 730 będzie posiadać dobry przedni aparat do robienia tzw. selfie. Według wstępnych doniesień przedni aparat ma posiadać rozdzielczość aż 5MP.

Ponadto na konferencji może zostać zaprezentowany drugi nowy smartfon Lumia 830. Wszystkiego dowiemy się już niebawem a z pewnością im bliżej wydarzenia tym więcej przecieków pojawi się w internecie. Być może do tego czasu okaże się, że pojawią się kolejne telefony z systemem Windows Phone 8.1. A Wy co sądzicie o powyższym zaproszeniu?

Źródło: WPCentral