Microsoft zaprasza Insiderów do zgłaszania błędów za pomocą Bug Bash

Dzisiaj wystartował program Bug Bush, dzięki któremu uczestnicy Windows Insider mogą wykonywać dodatkowe zadania w aplikacji Centrum opinii. W ten sposób Microsoft chce zebrać jak najwięcej informacji o problemach i błędach, które występują w najnowszej kompilacji systemu, aby wyeliminować je w zbliżającej się aktualizacji Creators Update.

Jeżeli posiadacie najnowszą kompilację Build 15025 to już teraz możecie wspomóc rozwój systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile uruchamiając aplikację Centrum opinii i wykonując zadania Bug Bash. Poniżej zamieszczam treść zaproszenia:

We’re excited to announce a new Bug Bash for the Windows Insider Program to support the Creators Update. Thank you to all the Insiders that have participated in past Bug Bashes, and returning or new participants in this upcoming one. Your feedback is very valuable to us and helps shape Windows 10! As you enter your feedback, our developers will be busy working on fixing many of these issues over the next several weeks.

Jesteśmy podekscytowani ogłoszeniem nowego Bug Bash dla programu Windows Insider, dzięki któremu wesprzecie aktualizację Creators Update. Dziękujemy wszystkim Insiderom, którzy uczestniczyli w poprzednich programach oraz tym, którzy ponownie wrócili i tym którzy pojawili się po raz pierwszy. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna i pomaga kształtować system Windows 10! Po dodaniu Waszych nowych opinii nasi programiści będą zajęci pracą nad rozwiązaniem wielu problemów w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Program rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 12 lutego. Insiderzy, którzy wykonają choćby jedno zadanie w programie Bug Bash otrzymają poniższe odznaczenie.

Zachęcam wszystkich uczestników programu Windows Insider to wzięcia udziału w wielkim wyłapywaniu błędów. Dajcie znać czy udało Wam się znaleźć sporo błędów w przygotowanych przez Microsoft zadaniach.

 • LordCreator

  Nie warto.
  Chcą tak bardzo pomocy to niech płacą za prace.
  Ludzie im pomagali i jedyne co zrobili to kłamali na każdym kroku.

 • pawel3410

  Hmmm, to już wszystkie błędy wyeliminowali, ze proszą o szukanie następnych? Helllllllooooo!

 • bbk66

  yyy przepraszam to gdzie są te donosy o błędach co „my” zgłaszali do MS-poprawili? już ich niema? mmmmmm stał się cud i nowy bulid jest nienaganny?
  nadal mydlą oczy a system kuleje……..

 • Trzy komentarze i wszystkie trzy mistrzostwo 🙂 Widać, jak ludzie zaczynają postrzegać system. Pomijając problemy i błędy, działanie systemu i aplikacje, MS, zamiast tworzyć takie projekty, na sam początek powinien wyjść na scenę i powiedzieć „ludzie, wiemy, że dajmy ciała z systemem, jest on niedoskonały, ale pracujemy nad tym. Wiemy też, że nie ma obecnie nowych smartfonów do kupienia, ale spokojnie, pierwszym kwartale pojawią się modele w tej i tamtej półce cenowej od tego i tamtego producenta” – albo coś w tym stylu. Na ten moment nic nie wiadomo. Tworzą system, którego nie można kupić. Amatorzy.

 • Foldex

  A w centrum opinii nadal wiszą bugi sprzed wielu, wielu miesięcy…

 • ______________

  Dwie zaniedbane ciotki klotki. Przestaje dziwić upadek Lumii.
  Ale przynajmniej pasują do tego pięknego napisu w tle.

  • Aba

   Oooo dzięki. To właśnie miałam na myśli mówiąc, że Dona nie jest na stanowisku przez przypadek. Nie oceniam jej wiedzy. Na pewno jest spora, ma tez odpowiednie cechy charakteru. Ale..
   Dwie spocone ciotki klotki, ani nawet jeden spocony gruby zgred nie zrobił by tak dobrego PR jak ona.

 • Aba

  A co z tym odznaczeniem można zrobić? 🙂

  No zawsze to miły gest…

  • Piotrek Zombiak Dmoch

   Tester, za frajer, do końca życia