Microsoft wysyła bilety na Windows 10 Lumia Event

Premiera nowych smartfonów z serii Lumia zbliża się wielkimi krokami. Już 27 listopada będziemy mogli przekonać się jak wypadają topowe modele Microsoftu na tle konkurencji. Oficjalne rozpoczęcie dystrybucji uświetni impreza skierowana do blisko pół tysiąca polskich insiderów – Windows 10 Lumia Event.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o rozpoczęciu przez Microsoft wysyłki zaproszeń na premierę modeli 950 i 950 XL. Proces rejestracyjny był skonstruowany na tyle lakonicznie, że do końca nie było wiadomo, i sami nie wiedzieliśmy, czy osoby, które zarejestrowały się na stronie wydarzenia będą mogły uczestniczyć w konferencji, czy też obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy ten lepszy” z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Organizator w każdym razie zastrzegał sobie prawo do nie wpuszczenia wszystkich chętnych.

Dzisiaj kwestia obecności na Evencie została wyjaśniona. Microsoft rozpoczął wysyłkę oficjalnych „biletów” wstępu w formie maili:

[quote style=”1″ author=”Microsoft Lumia Polska”]
Ten e-mail stanowi potwierdzenie, że jesteś na liście gości. Bardzo prosimy o wydrukowanie i zabranie go ze sobą wraz z dowodem osobistym lub innym dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Jednocześnie przypominamy, że podczas imprezy będzie możliwość premierowego zakupu smartfonów Lumia 950 i 950XL. W ramach wyjątkowej oferty do każdego smartfonu Lumia 950 oraz 950XL zakupionych podczas trwania imprezy dodawana będzie stacja dokująca Microsoft HD-500 oraz roczna próbna subskrypcja Office 365 Personal. Pamiętaj tylko, aby zabrać ze sobą ważną kartę kredytową lub debetową.
[/quote]

Z treści maila wynika jeszcze jedna nowa informacja: poza stacją dokującą do każdego zakupionego telefonu dołączony zostanie roczny abonament aplikacji MS Office 365 Personal.

Impreza skierowana jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czyżby czekała nas lampka szampana podawana przez półnagie hostessy? A Wy wybieracie się w ten piątek na imprezę Microsoftu? Jeśli tak, jakie są wasze oczekiwania?