Microsoft wyjaśnia dlaczego nie wszyscy Insiderzy widzą Karty

Zestawy kart (Sets) stanowią najważniejszą nowość, udostępnioną w aktualnych buildach testowych dla kręgu Fast. Jednak nie wszyscy Insiderzy mają do niej dostęp. Inżynierowie Microsoft wyjaśnili dzisiaj dlaczego tak się dzieje.

W moim przypadku jest podobnie. Karty pojawiły się u mnie na wiosnę w jednej z kompilacji RS4. Pojawiły się ponownie w pierwszych buildach Fast, a potem zostały wycofane. Jaka jest odpowiedź? Microsoft dzisiaj rano wyjaśnił ten problem:

W ostatnich tygodniach MS udostępnił Karty dla wszystkich tych Insiderów, którzy wcześniej zapisali się do kręgu Skip Ahead. W związku z tym, że kręgi Skip Ahead i Fast zostały połączone w jeden, testowanie Kart ma charakter kontrolowany, podobnie jak w grudniu poprzedniego roku i nie jest dostępne dla wszystkich. Insiderzy, którzy zapisani byli do kręgu Skip Ahead i mieli wcześniej dostęp do Kart, będą mieć go nadal. Jeżeli chodzi o osoby, które zapisane są / były tylko do Kręgu Fast, większość z nich otrzyma dostęp do Kart, ale część (mniejsza grupa) nie. Inaczej mówiąc, jeżeli byliście w kręgu Skip Ahead to dostaniecie Karty z automatu. W przypadku innych osób testowanie ma charakter wybiórczy i nie każdy w kręgu Fast zobaczy Karty.

Tak jak pisałem wcześniej, u mnie sytuacja wygląda nieco inaczej. Posiadałem dostęp do Kart w pierwszych buildach Fast, potem ten dostęp utraciłem. Być może właśnie z uwagi na zmianę Kręgu. Podobnie wygląda sytuacja z ciemnym motywem explorera. Nie jest on w całości udostępniony wszystkim. Na moim sprzęcie nadal tylko część elementów jest ciemna, reszta wygląda inaczej niż na screenach poglądowych. Brakuje np. ciemnej, górnej belki.

Posiadacie dostęp do Kart? Jeśli tak jak oceniacie ten element systemu?