Microsoft w prezentacji pokazuje 4 kolumny kafelków na ekranie startowym Windows 10

Microsoft na wczorajszej na konferencji BUILD 2015 zaprezentował sporo nowości związanych z systemem Windows 10. Jedną z nowości jest udostępnienie narzędzi dla producentów aplikacji aby mogli w łatwy sposób skompilować swoje aplikacje z systemów iOS oraz Android na system Windows 10. W trakcie prezentacji Microsoft pokazał ekran startowy z 4 kolumnami średnich kafelków.

Już wcześniej pojawił się zrzut ekranu z 4 kolumnami kafli. Teraz mamy potwierdzenie, że więcej kafli będziemy mogli ustawić w Windows 10 dla telefonów. Niestety nie wiadomo, które telefony będą mogły skorzystać z tego dobrodziejstwa oraz jakie będą musiały spełniać wymagania. Według wcześniejszych informacji funkcja będzie dostępna dla wyświetlaczy z rozdzielczością 720P lub wyższą.

Prezentację możecie zobaczyć odwiedzając ten odnośnik. Moment, w którym widać ekran startowy z dodatkową kolumną kafli zaczyna się w 2:56.

Czy skorzystacie z większej ilości kafli na ekranie startowym? Podzielcie się Waszymi spostrzeżeniami w komentarzach poniżej!

Źródło: WMPoweruser