Microsoft udostępnił kolejną aktualizację Windows Phone 8.1 Preview for Developers

Dokładnie miesiąc po udostępnieniu aktualizacji Windows Phone 8.1 Preview for Developers, Microsoft udostępnił aktualizację poprawiającą zgłoszone przez użytkowników błędy w najnowszej wersji WP8.1. Aktualizacja przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które biorą udział w programie Preview for Developers.

Aktualizacja Windows Phone 8.1 Preview for Developers

Jeżeli posiadasz system Windows Phone 8.1 na swoim telefonie to z pewnością jest on w wersji 8.10.12359.845. Po aktualizacji wersja naszego systemu będzie posiadała numer 8.10.12382.878.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji należy kolejno wejść do menu > ustawienia > aktualizacja > sprawdź dostępność. Cały proces aktualizacji nie powinien zająć więcej niż 10 minut.

Najnowsza aktualizacja wprowadza mnóstwo poprawek błędów oraz ma znacząco wpłynąć na wydajność baterii. Koniecznie podzielcie się spostrzeżeniami po aktualizacji Waszych smartfonów!

Jeżeli chcesz wgrać najnowszy system Windows Phone 8.1 Preview for Developers i nie wiesz jak to zrobić to zapraszam do artykułu Wszystko co powinniście wiedzieć o aktualizacji Windows Phone 8.1 Preview for Developers.