Microsoft udostępnił kolejną aktualizację dla aplikacji Windows Insider

Microsoft zaktualizował dzisiaj aplikację Windows Insider. Dzięki aplikacji posiadacze telefonów z systemem Windows Phone 8.1 mogą wgrać do swoich telefonów najnowszy system Windows 10 Mobile w wersji Insider Preview.

Windows Insider 1.2.227.1

Aby pobrać najnowszy system Windows 10 Mobile Insider Preview do telefonu wystarczy zapisać się do programu i pobrać aplikację Windows Insider ze Sklepu Windows Phone. Wystarczy kilka prostych kroków aby przetestować najnowszą wersję mobilnych okienek na Waszych telefonach.

Niestety nie wiadomo jakie nowości wprowadza najnowsza wersja oznaczona numerem 2015.701.2303.3947. Prawdopodobnie dodano obsługę nowych urządzeń. Niestety aktualizacja jest dostępna wyłącznie w Sklepie Windows Phone na telefonach z systemem Windows Phone 8.1. Jeżeli posiadacie system Windows 10 Mobile to niestety Sklep Windows nie wyszuka aktualizacji a po ręcznym odszukaniu aplikacji nie zostanie wyświetlona informacja o o dostępności nowszej wersji.

Przypominam, że za pomocą aplikacji Windows Insider możecie zaktualizować Wasze telefony Windows Phone 8.1 do najnowszej, testowej wersji systemu Windows 10 Mobile w wersji Build 10166.

Pobierz Windows Insider na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR