Microsoft udostępnił drobną aktualizację dla systemu Windows Phone 8.1.1 Build 14203

Niecałe dwa tygodnie temu Microsoft udostępnił kolejną wersję systemu Windows Phone Preview for Developers w wersji 8.10.14203.306. Dzisiaj sporo osób potwierdziło, że otrzymało drobną aktualizację, która nie zmieniła zarówno wersji oprogramowania jak i wersji systemu. To nie jest aktualizacja Lumia Denim tylko poprawka dotycząca najnowszej wersji systemu Windows Phone 8.1 Update 1.

Według doniesień użytkowników z zagranicy najnowsza poprawka dla systemu Windows Phone 8.1 Update 1 (8.10.14203.306) wprowadza funkcję aktywacji Cortany głosem, która miała pojawić się wraz z aktualizacją Lumia Denim. Ponadto niektóre osoby zgłaszają dodatkowe funkcje w aplikacji Lumia Camera.

Wszystkie osoby, które posiadają wgrany najnowszy system w programie Preview for Developers oraz posiadacze Lumii 930 powinni otrzymać tę aktualizację. Na tę chwilę otrzymałem potwierdzenie o dostępności aktualizacji dla telefonu Lumia 1320 oraz Lumia 930.

Czy otrzymaliście dzisiejszą poprawkę? Jeżeli wgraliście to koniecznie podzielcie się nowościami jakie zauważyliście w najnowszej wersji. Zapraszam do dyskusji.

Źródło: Rediit