Microsoft udostępnia stronę Mobile Devices, która zastąpi stronę Nokia

Wczoraj Microsoft uruchomił nową stronę o mobilnych urządzeniach. Jest to kolejny krok mający na celu zastąpienie marki Nokia. Na stronie znajdziemy dokładnie takie same informacje o telefonach Lumia, Nokia X oraz Nokia Asha jak na stronie Nokii. Czy już niebawem nowa strona Microsoftu zastąpi dotychczasową stronę marki Nokia?

Strona Microsoft Mobile

Wiele wskazuje na to, że już niebawem posiadacze telefonów marki Nokia będą przekierowywani na nową stronę Microsoftu. W ten sposób gigant z Redmont chce podkreślić kto jest właścicielem telefonów i ma do tego pełne prawo po przejęciu Nokia Devices and Services.

Na stronie znajdziemy jedynie produkty Nokia takie jak Lumia, Nokia X czy Nokia Asha. Zabrakło informacji o urządzeniach typu Surface oraz telefonach z systemem Windows Phone innych firm. Nową stronę możecie zobaczyć klikając w odnośnik podany w źródle.

Aktualizacja 2014-10-02

Microsoft zastąpił polską stronę Nokii. Co prawda po wejściu na adres nokia.pl pojawia się w dalszym ciągu strona Nokii ale po kliknięciu w dowolny odnośnik zostaniemy przekierowani pod nowy adres microsoft.com/pl-pl/mobile.

Źródło: Microsoft