Microsoft udostępnia listę zmian w oprogramowaniu Windows Phone 8 Update 3

Microsoft udostępnił pełną listę zmian, nowości i poprawek jakie wprowadził w nadchodzącej aktualizacji Windows Phone 8 Update 3 znanej też pod nazwą GDR3. Lista zmian pojawiła się na stronie historii aktualizacji Microsoft dla systemu Windows Phone 8. Zapraszam do lektury.

Windows Phone 8 - aktualizacja GDR3

Większość z opisywanych zmian jest już nam znana zarówno z wcześniejszych przecieków jak i oprogramowania GDR3 preview, które można zainstalować na telefonach Windows Phone 8 za pomocą aplikacji Preview for Developers.

Lista zmian w systemie 8.0.10501.127 lub 8.0.10512.142:

  • Ułatwienia dostępu. Wprowadzono poprawki dotyczące osób z wadami wzroku.
  • Pamięć telefonu. Teraz z łatwością możesz odzyskać miejsce w pamięci telefonu oraz zarządzać plikami tymczasowymi. Nowe kategorie dokładnie pokazują ile zajmują poszczególne elementy w telefonie.
  • Tryb samochodowy. Tryb samochodowy pozwala na zminimalizowanie przychodzących telefonów oraz nowych wiadomości aby kierowca był skupiony na drodze.
  • Ekran. Czytasz wiadomości e-mail w łóżku? Teraz możesz zablokować obrót ekranu dzięki czemu obraz nie będzie się obracał.
  • Wi-Fi. Oszczędzaj dane pakietowe. Teraz możesz skonfigurować telefon podczas pierwszego uruchomienia lub po wykonaniu resetu korzystając z sieci Wi-Fi.
  • Udostępnianie internetu. Teraz możesz korzystać z danych pakietowych Twojego telefonu na urządzeniach z systemem Microsoft Windows 8.1 za pomocą łącza Bluetooth.
  • Bluetooth. Poprawiono znane błędy oraz wprowadzono poprawki do jakości połączenia dla akcesoriów Bluetooth.
  • Dzwonki. Zrób więcej ze swoimi dzwonkami. Przypisuj dzwonki do wiadomości tekstowych dzięki czemu od razu będziesz wiedział od kogo przyszła wiadomość. Przypisuj dzwonki do wiadomości tekstowych, natychmiastowych wiadomości, wiadomości e-mail, wiadomości głosowych oraz przypomnień.
  • Zmieniacz aplikacji. Nie oglądaj się wstecz. Teraz możesz skorzystać ze zmieniacza aplikacji aby szybko zakończyć aplikacje.
  • Inne usprawnienia. Zawierają liczne usprawnienia dla systemu Windows Phone.

Windows Phone 8 Update 3 ma być ostatnią dużą aktualizacją przed nadejściem nowej wersji systemu Windows Phone 8.1 zwanej też Windows Phone Blue. Czy jesteście usatysfakcjonowani zmianami jakie zobaczymy w aktualizacji GDR3? Jeżeli posiadacie telefon Nokia Lumia WP8 to pamiętajcie, że nowości te zostaną wzbogacone o dodatki od Nokii w postaci aktualizacji Lumia Black.

Źródło: windowsphone.com