Microsoft udostępnia drobną aktualizację aplikacji Windows Insider

Dzisiaj w Sklepie Windows pojawiła się nowa wersja aplikacji Windows Insider, dzięki której posiadacze telefonów z systemem Windows Phone 8.1 mogą zainstalować najnowszą testową wersję systemu Windows 10 Mobile. Lista zmian pozostaje tajemnicą ale wygląda na to, że tym razem zostało dodane wsparcie dla jednego modelu telefonu.

Windows Insider 1.3.231.3

Najnowsza wersja aplikacji posiada numer 1.3.231.3 i jest dostępna zarówno dla telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1 jak i telefonów z systemem Windows 10 Mobile.

Microsoft nie udostępnił listy zmian ale wygląda na to, że została dodana obsługa telefonu LG Lancet z sieci Verizon. Dzisiaj aktualizację otrzymała również aplikacja Windows Device Recovery Tool, która otrzymała wsparcie właśnie dla tego modelu.

Druga możliwość jest taka, że Microsoft zintensyfikował prace nad mobilną wersją systemu i jest szansa na to, że zobaczymy nową kompilację w niedługim czasie. Szansa jest niewielka bowiem według ostatnich informacji jakie udało nam się pozyskać na nową wersję Windows 10 Mobile przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

 • W końcu jeden portal napisał przyczynę Update. Na pudlu autor sika o nowy build..

 • Nylu

  No moze bedzie nowy build w tym tygodniu

  • podobno ma być in next patch tuesday czyli albo dzisiaj albo za tydzień

 • Iceman81

  Mała dygresja od tematu newsa. Microsoft pogrzebie OneDrive zmniejszając od nowego roku plany taryfowe danych, a darmowe miejsce zmniejsza do 5 GB. Żenada.
  http://microsoft-news.com/microsoft-removes-unlimited-onedrive-storage-plan-decreases-free-storage-limit/

  • bzdura, jak może zmniejszać „od nowego roku” skoro już w tej chwili mam cały czas 1TB w Personal a nie Unlimited? Brak limitów miał być wprowadzony w zeszłym roku, ale nie został bo wszystkie oferty cały czas zawierały informację „1 TB” a nie Unlimited, nigdy się z taką opcją nie spotkałem. Wystarczy przejrzeć komentarze w sieci by dojść do podobnych wniosków: The Unlimited Storage doesn’t realy exist they just announced that to trick you into buying Office. Dysk bez limitów ogłoszono w listopadzie zeszłego roku ale nigdy nie wprowadzono w życie. Raczej rezygnują z wprowadzenia tej opcji a nie obcinają.

   • Iceman81

    Faktem jest, abstrahując od planu Unlimited, że wiele osób, w tym ja, korzystało z darmowych 15GB + rozszerzenie za przesyłanie z aparatu i tyle wystarczało. Teraz trzeba się rozglądać za alternatywą.

    • Krzysiek

     Informacja kiepska o ile nie powiedzieć do dupy, tak to MS sobie w kolano strzela… zmniejszyć do 5GB i wyłączyć 15GB za upload? Ja Office 365 nie planuję sobie kupować dla darmowego 1TB, korzystam z LiberOffice i on mi w zupełności wystarczy. Wątpię żeby dali możliwość wyboru alternatywnego uploada na inny serwis… Najwyżej zdjęcia się ręcznie przeżuci…

 • zaktualizowano też Kontakty

 • mazut

  a tam, lepiej strzelcie info o aktualizacji kontaktow + wiadomosci 🙂

 • SeBaFoN

  Michale coś mi tu nie gra! Aktualizacji Windows Insidera nie mam ale za to wczoraj miałem aktualizację Kontaktów a dzisiaj Wiadomości i Skype o których nie piszesz? Czy tylko ja tak mam czy inni też dostali te aktualizacje? a może ja dostaje z opóźnieniem? Moja wersja systemu to Windows 10.0.10581.0, Lumia 920 (P.S. wersję Insidera mam jak na powyższym screenie od Ciebie ale to już mam od paru dni!)

  • Aktualizacja aplikacji Windows Insider pojawiła się dopiero wczoraj. Nie wiem dlaczego dostałeś ją wcześniej. Odnośnie pozostałych aktualizacji to pojawią się kolejne artykuły.