Microsoft udostępnia drobną aktualizację aplikacji Windows Insider

Dzisiaj w Sklepie Windows pojawiła się nowa wersja aplikacji Windows Insider, dzięki której posiadacze telefonów z systemem Windows Phone 8.1 mogą zainstalować najnowszą testową wersję systemu Windows 10 Mobile. Lista zmian pozostaje tajemnicą ale wygląda na to, że tym razem zostało dodane wsparcie dla jednego modelu telefonu.

Windows Insider 1.3.231.3

Najnowsza wersja aplikacji posiada numer 1.3.231.3 i jest dostępna zarówno dla telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1 jak i telefonów z systemem Windows 10 Mobile.

Microsoft nie udostępnił listy zmian ale wygląda na to, że została dodana obsługa telefonu LG Lancet z sieci Verizon. Dzisiaj aktualizację otrzymała również aplikacja Windows Device Recovery Tool, która otrzymała wsparcie właśnie dla tego modelu.

Druga możliwość jest taka, że Microsoft zintensyfikował prace nad mobilną wersją systemu i jest szansa na to, że zobaczymy nową kompilację w niedługim czasie. Szansa jest niewielka bowiem według ostatnich informacji jakie udało nam się pozyskać na nową wersję Windows 10 Mobile przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.