• Programy
  • Komentarze: 3

Microsoft udostępnia cztery aplikacje Bing dla WP8: News, Sports, Finance i Weather

Microsoft udostępnił pakiet aplikacji Bing, w skład których wchodzą aż cztery aplikacje Bing News, Bing Sports, Bing Finance oraz Bing Weather. Zapoznaj się z aplikacjami i pobierz do telefonu z systemem Windows Phone 8.

Bing News

Atrakcyjna, wypełniona zdjęciami aplikacja Wiadomości Bing pozwoli Ci być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi ważnych dla Ciebie kwestii. Ta zaprojektowana dla systemu Windows Phone aplikacja pozwala w prosty sposób wybrać ulubione źródła informacji. Możesz szybko przeglądać nagłówki, przechodzić do szczegółowych omówień ulubionych tematów oraz wyszukiwać najważniejsze wydarzenia dnia w zaufanych, wybranych przez Ciebie źródłach informacji z całego świata.

Bing News - sklep Windows PhoneKod QR - Bing News

Bing Sports

Aplikacja Sport Bing pozwoli Ci w prosty sposób pozostać na bieżąco z wszystkimi dyscyplinami i drużynami, które lubisz. Dzięki tej zaprojektowanej dla systemu Windows Phone aplikacji masz bezpośredni dostęp do ulubionych drużyn. Możesz przeglądać zawartość aplikacji w celu uzyskania omówienia najświeższych wiadomości, wyników, harmonogramów, pozycji, statystyk i nie tylko we wszystkich najważniejszych dyscyplinach sportowych, a także spersonalizować wyświetlane informacje pod kątem śledzenia lig i drużyn, którymi najbardziej się interesujesz.

Bing Sports - sklep Windows PhoneKod QR - Bing Sports

Bing Finance

Aplikacja Finanse Bing pomoże Ci pozostać na bieżąco z szybko zmieniającą się sytuacją rynkową oraz podjąć przemyślane decyzje finansowe. Dzięki tej zaprojektowanej dla systemu Windows Phone aplikacji masz bezpośredni dostęp do swojego portfela. Możesz przeglądać kolorowe wykresy prezentujące w czytelny sposób codzienne wydarzenia, a także spersonalizować listę obserwowanych pozycji w celu śledzenia portfela.

Bing Finance - sklep Windows PhoneKod QR - Bing Finance

Bing Weather

Aplikacja Pogoda Bing pomoże Ci przygotować się na najbliższe warunki pogodowe dzięki godzinowym, dziennym i 10-dniowym prognozom. Ta zaprojektowana dla systemu Windows Phone aplikacja oferuje atrakcyjne zdjęcia i mapy pogodowe, a jej ustawienia można łatwo dostosować pod kątem śledzenia warunków w wybranych przez Ciebie miejscach. Możesz uzyskać informacje o prognozie na kafelku Live Tile, sprawdzić mapy radarowe oraz przejrzeć historyczne informacje o pogodzie, aby zawsze mieć świadomość tego, jakie warunki napotkasz po drodze. Uwaga: niektóre funkcje mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach.

Bing Weather - sklep Windows PhoneKod QR - Bing Weather