• Android
  • Komentarze: 13

Microsoft wprowadza do sklepu online telefony Galaxy S8 oraz S8+

Microsoft rozpoczął sprzedaż telefonów Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ w stacjonarnych sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych już kilka miesięcy temu. Teraz oba telefony zostały wprowadzone również do internetowego sklepu. Użytkownicy mogą wybrać wariant odblokowany działający w każdej sieci lub wariant przeznaczony dla amerykańskiego operatora Verizon.

Telefony dostępne w sklepie internetowym Microsoft Store niczym nie różnią się od modeli dostępnych w innych sklepach. Amerykanie postanowili jednak skorzystać z okazji i w głównej specyfikacji telefonu zawarli informację, że smartfony są kompatybilne z aplikacją Microsoft Launcher. W ten sposób Microsoft chce zachęcić jak największą grupę osób do korzystania z ich aplikacji i rozwiązań. Użytkownicy telefonów z systemem Android mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza aplikacji Microsoft takich jak pakiet Office, OneDrive, Edge, Launcher, To-Do, OneNote, Xbox i wiele więcej.

W tym momencie oba telefony są dostępne wyłącznie w amerykańskim sklepie online Microsoft Store. Nie wiadomo czy Microsoft planuje wprowadzić nowszy model Note8 oraz czy smartfony pojawią się również w sklepach internetowych w innych częściach świata.

Źródło: MSPoweruser