Microsoft rozsyła zaproszenia na premierę Lumii 950/XL dla testerów systemu Windows 10

Jeżeli uczestniczycie w programie Windows Insider to już teraz koniecznie sprawdźcie Wasze skrzynki pocztowe. Microsoft rozpoczął rozsyłanie zaproszeń dla Insiderów na premierę telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL, która odbędzie się 27 listopada w Warszawie. Otrzymaliście zaproszenie?

Zaproszenie - Niejawny Program Testów

Po otrzymaniu zaproszenia musimy jeszcze zarejestrować się na stornie internetowej. W wydarzeniu mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Spełniłem oba warunki i jestem gotowy do wyjazdu.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zakupić w specjalnej ofercie telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL, do którego otrzymają bezpłatną stację Display Dock wraz z bankiem energii DC-34.

Dajcie znać w komentarzach czy otrzymaliście zaproszenie i czy również wybieracie się na premierę nowych telefonów Lumia. Jeżeli tak to zapewne spotkamy się na miejscu. Oczywiście nie będzie to wyjazd w roli biernego słuchacza i postaram się przywieźć dla Was jak najwięcej informacji o nowych smartfonach, stacji dokującej Microsoft HD-500 oraz funkcji Continuum.

Źródło: własne