Microsoft przygotowuje się do udostępnienia dodatków do przeglądarki Microsoft Edge

Microsoft w niedługim czasie udostępni rozszerzenia do przeglądarki Microsoft Edge dla uczestników programu Windows Insider. Dokładna data rozpoczęcia testów nie jest jeszcze znana jednak zbliża się ona wielkimi krokami. Wczoraj przez przypadek Microsoft uruchomił stronę, na której podał informacje o wtyczkach dla komputerów z systemem Windows 10 Insider Preview.

Ze strony mogliśmy się dowiedzieć, że przeglądarka Microsoft Edge będzie posiadać początkowo trzy wtyczki dla aplikacji Microsoft Translator, Reddit Enhancement Suite oraz Mouse Gestures:

Wtyczki Microsoft Edge

Rozszerzenia będą dostępne w momencie kiedy tylko strona ponownie wystartuje i będzie dostępna publicznie. Niestety na tę chwilę nie wiadomo czy dodatki będzie można instalować w obecnej wersji Windows 10 Insider Preview czy konieczna będzie aktualizacja do nowszej wersji. Na stronie nie pojawiły się również informacje dotyczące mobilnej wersji przeglądarki w telefonach Windows 10 Mobile. Z pewnością więcej informacji pojawi się wraz z premierą nowej strony Microsoft z dodatkami dla przeglądarki Microsoft Edge. Strona z dodatkami była dostępna pod tym adresem. Kopię strony możecie obejrzeć tutaj.

Źródło: MSPoweruser