Microsoft prezentuje telefony nowych producentów Windows Phone

Dzisiaj, podczas trwających targów Computex w Tajwanie, Microsoft zademonstrował telefony nowych producentów z systemem Windows Phone. Wśród nowych partnerów znalazły się takie firmy jak Blu Products, Prestigio oraz Yezz. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i wstępnych informacji o urządzeniach.

Blu Windows Phone

Powyższe zdjęcie przedstawia nowy telefon Windows Phone od producenta Blu Products. Na tę chwilę wiadomo jedynie, że smartfon będzie posiadał 5″ wyświetlacz oraz fizyczne klawisze nawigacyjne. Dostępny będzie w kilku wersjach kolorystycznych.

Kolejną nowością, która została dzisiaj zaprezentowana, jest telefon Prestigio MultiPhone 8500 DUO. Niestety w tym przypadku poza poniższą grafiką (telefon po lewej stronie) nie wiadomo nic więcej.

Prestigio MultiPhone 8500 DUO, Yezz Billy 4.7

Powyższa grafika przedstawia również kolejny telefon marki Yezz o nazwie Billy 4.7 (po prawej stronie). Smartfon został wyposażony w czterordzeniowy procesor Snapdragon, aparat 13.1MP oraz wyświetlacz 4.7″ IPS LCD z rozdzielczością 1280×720 i szkłem ochronnym Gorilla Glass 2. Całość została zamknięta w obudowie o grubości 7.2mm. Telefon będzie dostępny w Europie w cenie ok. 229€. Dodatkowo Yezz wypuści budżetowy model o nazwie Billy 4.0, który będzie posiadał 4″ wyświetlacz i aparat 8MP.

Microsoft na targach Computex zaprezentował również prototypy oraz wstępne informacje urządzeń Windows Phone innych producentów takich jak BYD, Compal, Pegatron, Quanta oraz Wistron.

Źródło: Neowin