• Telefony
 • Komentarze: 4

Microsoft prezentuje telefony Lumia 830 i Lumia 930 ze złotymi wykończeniami

Microsoft postanowił przygotować ekskluzywne wersje telefonów Lumia 830 oraz Lumia 930 dodając do nich złote wykończenia. Oba telefony będą występowały w dwóch kolorach: białym oraz czarnym. Smartfony będą dostępna w Europie więc istnieje duża szansa, że pojawią się również w Polsce.

Złota Lumia 830 i złota Lumia 930

Złota Lumia 830 będzie dostępna w kolorze białym oraz czarnym w lutym. Smartfon będzie można kupić w wybranych państwach Europy, Azji, Chin, Indii oraz Aftyki. Cena będzie zależała od regionu oraz operatora.

Złota Lumia 930 w kolorze czarnym będzie dostępna w tym tygodniu. Na białą wersję będziemy musieli poczekać do końca stycznia. Telefon będzie dostępny w tych samych regionach co Lumia 830 z wyjątkiem Indii.

Poza zmienionym wyglądem smartfony będą posiadały identyczne parametry jak ich podstawowe wersje. Być może pojawić się nowy motyw kolorystyczny, który będzie w złotym kolorze.

Czy podarujecie sobie odrobinę luksusu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Lumia Conversations

 • Vaxador

  Ja to czekam na jakiś nowy Microsoft Lumia 🙂

 • seba

  czekam na następce L1520 od MS

 • Ladnie wyglada, ale nie moj styl ;). Za niedlugo będę bral 830stke czarna ze zwykłym srebrnym obramowaniem 😉

 • raff

  Mogli dać wersję w 930 z gniazdem micro sd , a w 830 z rozdzielczością Full HD. A tak nadal są nic nie warte , zawsze czegoś brakuje .