Microsoft pracuje nad kolejną generacją telefonów Nokia X

Wiele osób zastanawiało się co się stanie z telefonami Nokia X po przejęciu mobilnego działu telefonów Nokii przez Microsoft. Nikt nie przypuszczał, że Microsoft będzie rozważał dalszy rozwój tej linii telefonów. Jak się okazuje Microsoft już pracuje i niebawem udostępni kolejną generację smartfonów z rodziny Nokia X!

Nowy telefon Nokia X

Spora część użytkowników telefonów Nokia X narzekała na brak klawisza home. Nie wszyscy początkujący posiadacze telefonów wiedzieli, że aby szybko wrócić do ekranu startowego wystarczy przytrzymać klawisz wstecz przez jedną sekundę. Najczęściej użytkownicy klikają tak długo aż wrócą do ekranu startowego co może być nieco irytujące.

Kolejna generacja telefonów Nokia X ma wprowadzić dodatkowy przycisk home. Powyższy zrzut ekranu przedstawia grafikę reklamową, na której widać jak będzie wyglądał telefon nowej generacji z nowym przyciskiem home.

Zastanawiające jest logo jakie zostało użyte dla tego przycisku. Czy Microsoft w ten sposób chce dać do zrozumienia, że jest to telefon, który mimo wszystko ma więcej wspólnego z Windows Phone niż z Androidem?

Źródło: Nokia-Android.pl