Microsoft pokazuje zwiastun jutrzejszego wydarzenia #MoreLumia

Już jutro Microsoft zaprezentuje swoje pierwsze urządzenia Lumia z logo Microsoft. Według nieoficjalnych informacji gigant z Redmond pokaże jutro światu kilka nowych telefonów, wśród których mają znaleźć się takie modele jak Microsoft Lumia 535, Microsoft Lumia 1330 oraz trzecie tajemnicze urządzenie. Być może zobaczymy również jakieś nowe akcesoria przeznaczone do naszych smartfonów.

Niestety zabrakło informacji o tym jakoby Microsoft miał zaprezentować jutro nowe, flagowe modele. Lumia 535 to kolejna budżetowa słuchawka a Lumia 1330 to przedstawiciel ze średniej półki z dużym, sześciocalowym wyświetlaczem. Być może oprócz prezentacji nowych telefonów zobaczymy również nowe akcesoria.

A Wy na jaki model czekacie? Skusicie się na jeden z powyższych modeli czy czekacie na coś innego? Dajcie znać w komentarzach poniżej co chcielibyście zobaczyć jutro w wydarzeniu #MoreLumia.

Źródło: YouTube Microsoft Lumia

 • Krystian Różanowski

  Jakby dali takie pudełka jak na filmiku to byłoby mega 🙂

 • Ja czekam, na zaprezentowanie mobilnej wersji Windowsa 10 😛

 • Piotr Cała

  Nowe telefony plus głośnik na NFC stereofoniczny.

 • A może przy okazji Microsoft udostępni aktualizację Lumia Denim?

  • Konrad Uroda-Darłak

   Niewykluczone ^^

 • Ktosiek

  Ja tam chciałbym zobaczyć promocję na Lumię 830 np. 50% 😛
  Byłem ostatnio w MM i potrzymałem w łapkach i chwilkę się nią pobawiłem…
  Genialny telefon i chciałbym go mieć, jednak nie stać mnie ;(

 • nylu

  A Ja właśnie rozstalem się z moja l625 i chciałem kupić l735 ale cena 275 euro mnie zaskoczyła i kupilem moto g LTE za 160 euro i muszę przyznać ze choć jest szybka ta moto g ale bardzo się przyzwyczaił em do wp8.1 kilka mięsiecy pobawie się androidem

 • biblo

  Ja bym chętni kupił telefon z wyższej półki (trochę większy ekran, dużo pamięci + obsługa karty pamięci, dobry aparat i jak największa bateria) w wersji dual-sim. Byłby bardzo przydatny podczas podróży.