Microsoft pokaże więcej niż jeden nowy telefon 11 listopada?

W internecie krążą informacje na temat telefonu Microsoft Lumia 535, który ma zostać zaprezentowany w najbliższy wtorek. W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie, które może sugerować, że 11 listopada zobaczymy więcej niż jeden nowy telefon Microsoftu. Czy będzie to Microsoft Lumia 1330?

Pomimo niezbyt dobrej jakości powyższego zdjęcia wyraźnie widać w dolnym rzędzie telefon wielkości Lumii 1520 jednak z logo Microsoft na tylnej obudowie.  Zaokrąglone brzegi są charakterystyczne dla modelu Nokia Lumia 1320 dlatego może się okazać, że zobaczymy następcę tego modelu czyli smartfon Microsoft Lumia 1330.

Jednak to koniec nowości. Na zdjęciu w górnym rzędzie również widać telefony z logo Microsoft. Tam również widać nowe, tajemnicze urządzenie. Powiecie, że to Lumia 535 ale niebieski model ma nieco inne rozmieszczenie głośnika. Lumia 535 posiada owalny otwór w środkowej części a niebieski telefon posiada okrągły przy prawej krawędzi.

Jeżeli powyższe zdjęcie jest prawdziwe to 11 listopada zobaczymy przynajmniej trzy nowe telefony Microsoft Lumia. Jakie parametry chcielibyście zobaczyć w nowych telefonach? Zapraszam do dyskusji!

Źródło: Windows Blog Italia