Microsoft oferuje 100 GB w OneDrive dla wybranych telefonów Samsung

Dzisiaj rano mój Samsung Galaxy S8+ wyświetlił powiadomienie o promocji związanej z bezpłatną przestrzenią w chmurze OneDrive. Microsoft oferuje darmowe 100 GB na okres dwóch lat dla wybranych użytkowników telefonów marki Samsung z zainstalowaną aplikacją OneDrive.

Z tego co udało mi się znaleźć w Internecie to Microsoft oferuje bezpłatną przestrzeń od dłuższego czasu dla użytkowników telefonów Samsung z systemem Android. Niestety nie udało mi się znaleźć oficjalnej informacji opisującej zasady promocji. Wygląda na to, że wystarczy zainstalować aplikację OneDrive i mieć nadzieję, że pewnego dnia pojawi się odpowiednie powiadomienie na naszym telefonie. W moim przypadku powiadomienie pojawiło się po około miesiącu używania telefonu.

Po kliknięciu w powiadomienie zostaniemy przeniesieni do aplikacji OneDrive z możliwością uruchomienia promocyjnej oferty. Wystarczy kliknąć w opcję Rozpocznij przekazywanie z aparatu i w tym samym momencie nasza chmura powiększy się o dodatkowe 100 GB na okres dwóch lat. Poniżej zamieszczam warunki oferty z aplikacji OneDrive:

Magazyn 100 GB w usłudze OneDrive przez następującą liczbę lat: 2 od momentu realizacji za pośrednictwem aplikacji OneDrive na uprawniającym urządzeniu. Mogą zostać naliczone opłąty za korzystanie z Internetu i sieci komórkowej. Limit: 1 realizacja oferty na osobę / konto / urządzenie. Oferta dostępna na wybranych urządzeniach, może się różnić w zależności od regionu i operatora komórkowego. Oferta może zostać wycofana bez powiadomienia.

Warunki oferty nie precyzują, które modele telefonów mogą przystąpić do promocji oraz czy wszyscy użytkownicy z określonymi modelami otrzymają możliwość skorzystania z oferty. Podejrzewam, że oferta dostępna jest przede wszystkim dla najnowszych telefonów Galaxy takich jak S8, S8+ oraz Note8. Niewykluczone, że posiadacze starszych modeli również mogą skorzystać z promocji przygotowanej przez Microsoft. Dajcie znać w komentarzach czy otrzymaliście bezpłatną przestrzeń OneDrive na Waszych Samsungach.