Microsoft obniża ceny telefonów Lumia 640 oraz Lumia 640 XL

Co jakiś czas w sklepie Microsoft pojawiają się promocje, które urealniają ceny telefonów w stosunku do tego co możemy spotkać w dużych marketach z elektroniką. Tym razem obniżką zostały objęte telefony Lumia 640 Dual SIM oraz Lumia 640 XL Dual SIM, których cena zmniejszyła się kolejno o 130 zł oraz o 190 zł.

Promocja Lumia 640 XL w Sklepie Microsoft

Porównałem ceny w różnych sklepach z elektroniką i opisywana promocja nie powala na kolana. W przypadku telefonu Lumia 640 DS możemy średnio zaoszczędzić około 30 zł w porównaniu do cen, które są dostępne w dużych marketach z elektroniką. Niestety cena smartfonu Lumia 640 XL DS została jedynie urealniona do cen w pozostałych sklepach. Pamiętajcie, że wysyłki ze sklepu Microsoft są bezpłatne.

Jeżeli zamierzacie dopiero rozpocząć swoją przygodę lub szukacie telefonu w przystępnej cenie to uważam, że warto przyjrzeć się modelowi Lumia 640 DS. Smartfon posiada zbliżone parametry do telefonu Lumia 650 a jest sporo tańszy. Warto również dodać, że Lumia 640, podobnie jak Lumia 640 XL, została dopuszczona do oficjalnej aktualizacji Windows 10 Mobile.