Microsoft ma problemy ze Sklepem, OneDrive, Outlook, Xbox oraz Office 365

Jak donoszą nasi czytelnicy Microsoft obecnie ma problemy ze swoimi usługami. Część użytkowników nie może korzystać z takich usług jak Sklep Windows, OneDrive, Outlook, Xbox czy Office 365. Jeżeli niektóre usługi nie działają na Waszych urządzeniach to nie jesteście sami. Microsoft obecnie ma problem, który dotyczy użytkowników w różnych częściach świata.

Błąd nie występuje u wszystkich użytkowników i dotyczy różnych obszarów systemu. Przez dłuższy czas miałem problem ze sklepem, który ciągle próbował uwierzytelniać moje konto co kończyło się niepowodzeniem. Sprawdziłem i usterka dotyczyła zarówno oficjalnej jak również testowej wersji systemu Windows 10 Mobile. Co ciekawe w tym samym czasie sklep poprawnie funkcjonował na komputerze z oficjalną wersją systemu.

Na tę chwilę Microsoft nie wydał żadnego komunikatu. Nie wiadomo na ile jest to poważna awaria oraz w jakim czasie zostanie usunięta. Dajcie znać czy na Waszych urządzeniach z systemem Windows 10 również macie problemy z usługami Microsoft? Jak tylko pojawi się oficjalna informacja to niezwłocznie zostanie zaktualizowany artykuł.