• Telefony
 • Komentarze: 4

Microsoft Lumia 640 XL Dual SIM dostępna w przedsprzedaży w cenie 949zł

Na początku marca Microsoft zaprezentował dwa nowe telefony Lumia 640 oraz Lumia 640 XL. Smartfon Lumia 640 XL w wersji Dual SIM jest już dostępny w przedsprzedaży w sugerowanej cenie 949zł.

Microsoft Lumia 640

Użytkownicy Lumia 640 i Lumia 640 XL będą mieć dostęp do aktualizacji Windows 10 zarówno przez program Windows Insider, jak również tradycyjną drogą w późniejszym terminie w tym roku. Główne funkcjonalności i udoskonalenia nadchodzącego systemu to m.in. uniwersalne aplikacje, takie jak: Office, Poczta, Kalendarz, zdjęcia; Skype bazujący na protokole internetowym (połączenia są realizowane przez dane pakietowe lub Wi-Fi); oraz nowa przeglądarka Project Spartan.

Osoby kupujące Lumia 640 lub Lumia 640 XL dostaną również roczną subskrypcję Office 365 (z takimi aplikacjami, jak: Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote) na jeden komputer Windows / Mac i jeden tablet; 1 TB przestrzeni w OneDrive oraz 60 minut miesięcznie na rozmowy za pośrednictwem Skype.

Telefon możecie zamówić w sklepie NokiaSklepOnline.pl w przedsprzedaży. Dostępne kolory to biały, czarny, pomarańczowy oraz niebieski. Przewidywana data wysyłki to 02.04.2015. Czy ktoś jest chętny?

Źródło: NokiaSklepOnline.pl

 • Piotr Negatyw

  Wydaje sie ze z duzych windows phonow to najlepsxy wybor ale jednoczesnie wydać drugi raz pieniedze na windows phone? Nigdy!

  • Drwal pustynny

   W jakim sensie?

 • wania

  A ja wolałbym wersje 640, tą mniejszą, bez XL 🙂

 • Jest lista telefonów, które przy najbliższej okazji dostaną dostęp do TP W10, lista jest dość pokaźna. Należy teraz tylko czekać, na aktualizację, a skoro opublikowali listę, to powinno to nastąpić na dniach