Microsoft Lumia 540 Dual SIM zbliża się wielkimi krokami

Pod koniec maja informowaliśmy o telefonie Microsoft Lumia 540 Dual SIM, który ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu. Informacja o smartfonie pojawiła się w pierwszej kolejności na polskiej stronie Microsoft Mobile a teraz jest również dostępna w internetowym sklepie NokiaSklepOnline.pl. Na tę chwilę nie można jeszcze kupić telefonu w przedsprzedaży ale to oznacza, że w niedługim czasie zostanie on udostępniony.

Microsoft Lumia 540 Dual SIM w NokiaSklepOnline.pl

Nie wiadomo w jakiej cenie będzie dostępny telefon. Kwotę jaką będziemy musieli wydać na nowe urządzenie poznamy dopiero w momencie dostępności w przedsprzedaży. Na tę chwilę nikt nie jest w stanie określić daty udostępnienia telefonu w sprzedaży. Według wstępnych informacji telefon miał być dostępny na początku tego miesiąca ale może się okazać, że będziemy musieli zaczekać nieco dłużej.

O telefonie Microsoft Lumia 540 Dual SIM pisaliśmy już wielokrotnie. To budżetowe urządzenie posiada zbliżone parametry do telefonu Microsoft Lumia 640. Ponadto zostanie standardowo wyposażone w system Windows Phone 8.1 Update 2 w wersji 8.10.15137.148.

Zainteresowanych zapraszam również do przeczytania poniższych artykułów:

Dziękuję Marcin za informację!