Microsoft Launcher ma już ponad milion aktywnych użytkowników

Microsoft Launcher to jedna z najpopularniejszych aplikacji giganta z Redmond dla telefonów z systemem Android, której zadaniem jest ułatwienie korzystania z telefonu jak również możliwość szybkiej synchronizacji danych z naszym komputerem z systemem Windows 10. Aplikacja do niedawna nosiła nazwę Arrow Launcher, ale od zeszłego miesiąca użytkownicy mogą ją pobierać pod nową nazwą Microsoft Launcher, który dodatkowo zyskał szereg nowych funkcji i możliwości.

Jak informuje Joshua Bradley, Microsoft UX Designer, z aplikacji korzysta już ponad milion aktywnych użytkowników (via MSPoweruser). Microsoft Launcher został pobrany przeszło 5 milionów razy ze sklepu Google Play a jego średnia ocena wynosi aż 4.6 gwiazdki z ponad 328 tysięcy opinii. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić możliwości aplikacji na Waszych telefonach to poniżej podaję najważniejsze funkcje:

  • Kontakty. Najważniejsze osoby mogą być w zasięgu ręki. Przypinaj kontakty do ekranu głównego i umieszczaj je w dowolnym miejscu na ekranie głównym.
  • Personalizacja. Dostosuj wygląd i sposób działania urządzenia telefonu przy użyciu niestandardowego zestawu tapet, kolorów i ikon aplikacji.
  • Kontynuuj na PC. Aplikacja Microsoft Launcher umożliwia połączenie komputera z telefonem w celu natychmiastowego otwierania zdjęć i dokumentów na większych ekranie.
  • Kanał informacyjny. Dostosuj kanał informacyjny, aby wyświetlić potrzebne wiadomości, zdarzenia, dokumenty i kontakty oraz usunąć niepotrzebną zawartość.
  • Szybkie wyszukiwanie. Szybkie wyszukiwanie w aplikacji Microsoft Launcher pozwala wyszukiwać pliki, aplikacje i wyniki sieci Web.
  • Gesty. Możesz zablokować telefon przez dwukrotne naciśnięcie oraz uruchomić funkcję wyszukiwania przez szybkie przesunięcie w górę i nie tylko.

Dzisiaj została udostępniona kolejna aktualizacja do wersji 4.2.1.38412, która wprowadza dalsze poprawki i udoskonalenia. Microsoft Lanucher to z pewnością jeden z lepszych launcherów jakie znajdziemy w sklepie Google Play, który otrzymuje mnóstwo pozytywnych ocen i recenzji. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Pobierz Microsoft Launcher ze sklepu Google Play