Microsoft Launcher Beta otrzymuje szereg nowości i poprawek

Microsoft aktywnie rozwija swoje aplikacje dla systemów Android oraz iOS. W poprzednim artykule opisałem odświeżoną wersję aplikacji Skype Preview dla użytkowników systemu Android. Kolejną zaktualizowaną aplikacją jest Microsoft Launcher, który zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Launcher w wersji Beta otrzymał szereg nowości i usprawnień.

Aplikacja Microsoft Launcher została pobrana już ponad 10 milionów razy ze sklepu Google Play. Z miesiąca na miesiąc rośnie również liczba aktywnych użytkowników, która w zeszłym miesiącu wynosiła ponad milion. Kolejna odsłona aplikacji wprowadza nowości i udoskonalenia, z których w pierwszej kolejności będą cieszyć się osoby zapisane do programu testów.

Microsoft Launcher na telefonie Samsung Galaxy S8+

Co nowego w Microsoft Launcher 4.4?

  • Możliwość tworzenia folderów w szufladzie z aplikacjami.
  • Tryb wysuwany w aplikacjach działa na ekranie głównym oraz w szufladzie (menu dłuższego przytrzymania ikony).
  • Możliwość wyłączania i włączania paska dokującego.
  • Animacja otwierania aplikacji.
  • Ulepszono ilość wyświetlanych nowych wiadomości na ikonach takich aplikacji jak Line, BBM, Instagram, Yammer, Textra, WhatsApp i inne.
  • Udoskonalenia widżetów pogody oraz czasu związane z problemami z odświeżaniem.

Opisywana wersja dostępna jest wyłącznie dla uczestników programu testowego. Jeżeli jesteście zapisani to już teraz możecie zaktualizować aplikację do najnowszej wersji. Pozostali chętni muszą zapisać się w pierwszej kolejności do testów przechodząc na tę stronę a dopiero potem zaktualizować Launcher do nowej wersji. Opisywane nowości powinny pojawić się dla wszystkich użytkowników w niedługim czasie.

Pobierz Microsoft Launcher ze sklepu Google Play