• Microsoft
  • Komentarze: 84

Microsoft Launcher Preview dostępny dla wszystkich w sklepie Google Play

Wczoraj Microsoft udostępnił aktualizację dla aplikacji Microsoft Launcher. Od teraz aplikacja dostępna jest w wersji Preview w sklepie Google Play. Teraz każdy użytkownik może pobrać Launcher bez konieczności zapisywania się do programu testów. Jest to druga aplikacja, obok Microsoft Edge, która kładzie nacisk na funkcję kontynuowania pracy na naszym komputerze.

Osoby, które przystąpiły do testów aplikacji Microsoft Launcher nie zauważą żadnych nowości. Najnowsza wersja wprowadza jedynie drobne poprawki i usprawnienia. Jeżeli jednak instalujecie aplikację po raz pierwszy to zapraszam do zapoznania się z jej możliwościami:

  • Personalizowanie ekranu głównego. Dostosuj ekran główny systemu Android przy użyciu niestandardowego zestawu tapet aplikacji Microsoft Launcher.
  • Zrób zdjęcie na telefonie i otwórz je na komputerze. Aplikacja Microsoft Launcher umożliwia połączenie komputera z urządzeniem z systemem Android w celu natychmiastowego otwierania zdjęć i dokumentów na większych ekranie.
  • Szybkie wyświetlanie ważnych informacji. Dostosuj kanał informacyjny, aby wyświetlić potrzebne wiadomości, zdarzenia, dokumenty i kontakty oraz usunąć niepotrzebną zawartość.
  • Wyszukiwanie w sieci Web i na telefonie w jednym miejscu. Szybkie wyszukiwanie w aplikacji Microsoft Launcher dla systemu Android pozwala wyszukiwać pliki, aplikacje i wyniki sieci Web.
  • Wybieranie wyglądu. Aplikacja Microsoft Launcher pozwala dostosować wygląd i sposób działania urządzenia przy użyciu tapet, kolorów wiodących i ikon aplikacji.

Warto dodać, że poza oficjalną listą funkcjonalności Launcher wspiera m.in. pełną obsługę gestów takich jak zamykanie telefonu dwuklikiem, ciemny motyw wizualny czy dodatkowe oznaczenia ilości otrzymanych wiadomości na ikonach. Jeżeli do tej pory korzystaliście z aplikacji Arrow Launcher to już teraz możecie zaktualizować aplikację do wersji Microsoft Launcher. Pozostałych użytkowników zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Pobierz aplikację Microsoft Launcher z Google Play