Microsoft Launcher otrzymuje sporo nowości w najnowszej aktualizacji

Dzisiaj Microsoft udostępnił kolejną aktualizację dla aplikacji Microsoft Launcher. Użytkownicy otrzymali sporo nowości i udoskonaleń takich jak możliwość tworzenia folderów w szufladzie z aplikacjami czy możliwość wyłączania paska dokującego. Zapraszam do zapoznania się z pełną listą nowości.

Aplikacja Microsoft Launcher została pobrana już ponad 10 milionów razy ze sklepu Google Play. Z miesiąca na miesiąc rośnie również liczba aktywnych użytkowników, która w zeszłym miesiącu wynosiła ponad milion. Nowa wersja 4.4 początkowo udostępniona dla osób zapisanych do programu testów teraz trafiła do wszystkich użytkowników.

Co nowego w Microsoft Launcher 4.4?

  • Możliwość tworzenia folderów w szufladzie z aplikacjami.
  • Tryb wysuwany w aplikacjach działa na ekranie głównym oraz w szufladzie (menu dłuższego przytrzymania ikony).
  • Możliwość wyłączania i włączania paska dokującego.
  • Animacja otwierania aplikacji.
  • Ulepszono ilość wyświetlanych nowych wiadomości na ikonach takich aplikacji jak Line, BBM, Instagram, Yammer, Textra, WhatsApp i inne.
  • Udoskonalenia widżetów pogody oraz czasu związane z problemami z odświeżaniem.

Dzisiejsza aktualizacja posiada numer 4.4.0.39251. Nowa wersja udostępniana jest etapami a to oznacza, że nie wszyscy użytkownicy mogą pobrać ją w tym samym czasie. Jeżeli jeszcze nie otrzymaliście aktualizacji to powinna pojawić się w ciągu kilku kolejnych dni. Dajcie znać czy otrzymaliście nową wersję oraz czy znaleźliście inne zmiany lub ulepszenia.

Pobierz Microsoft Launcher ze sklepu Google Play