Microsoft Launcher pobrany już ponad 10 milionów razy ze sklepu Google Play

Microsoft Launcher to jedna z najpopularniejszych aplikacji Microsoft dla telefonów z systemem Android, której zadaniem jest ułatwienie korzystania z telefonu jak również możliwość szybkiej synchronizacji danych z naszym komputerem z systemem Windows 10. Popularność aplikacji Microsoft Launcher rośnie z miesiąca na miesiąc czego potwierdzeniem jest ilość pobrań ze sklepu Google Play.

Pod koniec zeszłego miesiąca z aplikacji Microsoft Launcher korzystało ponad milion aktywnych użytkowników a ilość pobrań ze sklepu wynosiła 5 milionów. W tym miesiącu liczba pobrań podskoczyła i wynosi już ponad 10 milionów pobrań. Średnia ocena aplikacji utrzymuje się na wysokim poziomie i wynosi aż 4.6 gwiazdki z ponad 377 tysięcy opinii. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić możliwości aplikacji na Waszych telefonach to poniżej podaję najważniejsze funkcje:

  • Kontakty. Najważniejsze osoby mogą być w zasięgu ręki. Przypinaj kontakty do ekranu głównego i umieszczaj je w dowolnym miejscu na ekranie głównym.
  • Personalizacja. Dostosuj wygląd i sposób działania urządzenia telefonu przy użyciu niestandardowego zestawu tapet, kolorów i ikon aplikacji.
  • Kontynuuj na PC. Aplikacja Microsoft Launcher umożliwia połączenie komputera z telefonem w celu natychmiastowego otwierania zdjęć i dokumentów na większych ekranie.
  • Kanał informacyjny. Dostosuj kanał informacyjny, aby wyświetlić potrzebne wiadomości, zdarzenia, dokumenty i kontakty oraz usunąć niepotrzebną zawartość.
  • Szybkie wyszukiwanie. Szybkie wyszukiwanie w aplikacji Microsoft Launcher pozwala wyszukiwać pliki, aplikacje i wyniki sieci Web.
  • Gesty. Możesz zablokować telefon przez dwukrotne naciśnięcie oraz uruchomić funkcję wyszukiwania przez szybkie przesunięcie w górę i nie tylko.

Najnowsza wersja aplikacji posiada numer 4.3.0.38986. Microsoft Lanucher to z pewnością jeden z lepszych launcherów jakie znajdziemy w sklepie Google Play, który otrzymuje mnóstwo pozytywnych ocen i recenzji. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Pobierz Microsoft Launcher ze sklepu Google Play