Microsoft jednak w dalszym ciągu pracuje nad rozgałęzieniem Threshold 2

Na systemie Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Threshold 2 większość z nas postawiła przysłowiowy krzyżyk. Wyglądało na to, że najnowsza kompilacja o numerze Build 10586.494 będzie ostatnią jaką zobaczymy w tym rozgałęzieniu. Nic bardziej mylnego. Microsoft testuje wewnętrznie nową kompilacje o numerze Build 10586.537.

Już za kilka dni swoją premierę będzie miała duża aktualizacja o nazwie Anniversary Update. Prace nad nową kompilacją z rozgałęzienia Threshold 2 można wytłumaczyć na dwa sposoby. Pierwszy to troska a użytkowników z telefonami, które nie zostały dopuszczone do oficjalnej aktualizacji i pozostaną z systemem TH2 wgranym za pomocą Windows Insider. Drugi, gorszy scenariusz, to opóźnienie rocznicowej aktualizacji w miejsce, której zostanie udostępniona nowsza kompilacja z aktualnego rozgałęzienia.

Nie będę zgadywał jakie są plany Microsoft bo już w przyszłym tygodniu sami się przekonamy pobierając nową kompilację na nasze telefony. Pytanie tylko czy będzie to TH2 czy RS1 a może obie na raz w zależności od tego czy posiadamy dopuszczony czy też niedopuszczony telefon do aktualizacji W10M.

Źródło: BuildFeed.net