Microsoft informuje, że Lumia 532 jest gotowa na system Windows 10

Od dłuższego czasu użytkownicy telefonów Windows Phone zastanawiali się jak będzie się nazywał nowy system Windows 10, który zostanie zaprezentowany na jutrzejszej konferencji. Wśród najczęstszych typów były podawane takie nazwy jak Windows 10 Mobile, Windows 10 for Phones czy Windows Phone 10. Strona produktowa najnowszego telefonu Microsoft Lumia 532 sugeruje, że będzie to po prostu Windows 10.

Windows 10

Z opisu strony produktowej telefonu Microsoft Lumia 532 możemy odczytać, że smartfon jest przygotowany na system Windows 10. Oficjalne potwierdzenie pojawi się dopiero jutro jednak już teraz mamy niemalże pewność, że najnowszy system będzie nosił nazwę Windows 10.

Źródło: Windows Central

 • Jakub

  Ciekawe, czy moja Lumia 520 też dostanie Win10…

  • Adam Fierek

   Jak dostała oficjalnego 8.1 to dostanie 🙂

   • Jakub

    No chyba, że Microsoft zmieni zdanie. Ja teraz tylko czekam na aktualizacje do Denim z Play.

 • Paweł Woźniak

  W10 na urodzinki no proszę jak milo, widac ze okienko dba o swoich użytkowników nie to co robocik olewający starsze i budżetowe urządzenia . Mimo to ze mam l 520 mogę sie cieszyć najnowsza wersja okienka za ta cenę nie dostal bym lepszego i bardziej wspieranego urządzenia do konkurencji wielkie brawa dla Windows za dobre posunięcia na rynku smartphon’ow

 • seba