Microsoft informuje o swojej obecności na Mobile World Congress 2015

Microsoft poinformował o swojej obecności na przyszłorocznych targach Mobile World Congress 2015, które odbędą się w Barcelonie w dniach od 2 do 5 marca 2015 roku. Informacja nie jest żadnym zaskoczeniem natomiast interesujące jest to, co Microsoft planuje zaprezentować w trakcie trwania targów.

Oczekiwania są ogromne bowiem fani systemu Windows Phone czekają nie tylko na nową wersję systemu Windows 10 ale na również nowe, flagowe modele takie jak następcy smartfonów Lumia 1020 czy Lumia 1520.

Niestety na tę chwilę nie wiadomo jakie niespodzianki szykuje dla nas gigant z Redmond. Z pewnością pierwsze przecieki pojawią się na początku przyszłego roku. Jak myślicie, czym nas zaskoczy Microsoft w marcu przyszłego roku?

Źródło: Microsoft

  • Ja bym się spodziewał Lumii 940. Szkoda tylko, że Microsoft wprowadza telefony z takim opóźnieniem w stosunku do zaprezentowania. Wszyscy już zdążą zapomnieć, że taki model ma trafić do sprzedaży, jeśli nawet zaprezentują coś innowacyjnego, to konkurencja ma czas, żeby nadrobić straty. Samsung, Apple, LG czy Sony jak zaprezentują jakiś telefon, to po kilku dniach można go już kupić, najpóźniej trafia do sprzedaży po miesiącu, chociaż to akurat rzadko się dzieje. W przypadku Microsoftu czy wcześniej Nokii miesiąc oczekiwania to minimum. Już nie mówię o rynku polskim, bo u nas często premiery mają opóźnienie do miesiąca.