Microsoft Health to teraz uniwersalna aplikacja dla wszystkich urządzeń Windows 10

Aplikacja Microsoft Health jest doskonale znana wszystkim osobom, które korzystały bądź też korzystają z opasek fitness Microsoft Band oraz Microsoft Band 2. Aplikacja korzysta również z czujnika SensorCore za pomocą, którego może mierzyć ilość przebytych kroków w ciągu dnia bez konieczności korzystania z opasek. Microsoft Health to teraz uniwersalna aplikacja dostępna dla wszystkich urządzeń z Windows 10.

Microsoft Health UWP

Uniwersalna aplikacja Microsoft Health dostępna jest dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile oraz dla komputerów i tabletów z systemem Windows 10. Dodatkowo aplikacja została przetłumaczona na język polski oraz otrzymała kilka innych nowości.

Microsoft Health - nowości

Co nowego w Microsoft Health?

  • Rusz na wyprawę z opaską Microsoft Band 2 i kafelkiem Wyprawy. GPS i wysokościomierz/barometr śledzą trasę, zmianę wysokości itp. Inteligentne alerty przypominają o nawadnianiu i uzupełnianiu energii. Zapisuj punkty orientacyjne w trakcie drogi, aby zapamiętać najważniejsze elementy wyprawy.
  • Aplikacja Microsoft Health dla Windows 10. Wszystko, co lubisz w aplikacji mobilnej Microsoft Health, jest teraz dostępne na komputerze lub tablecie z systemem Windows 10.
  • Połącz się ze znajomymi i konkuruj z nimi. Utwórz wyzwania dotyczące liczby zrobionych kroków, minut ćwiczeń cardio, biegów i przejażdżek rowerowych dla siebie i znajomych z Facebooka, którzy także korzystają z usługi Microsoft Health.

Dajcie znać czy korzystacie z aplikacji Microsoft Health. Pamiętajcie, że jeżeli Wasz telefon posiada czujnik SensorCore (630, 635, 640, 640 XL, 730, 735, 830, 930, 950, 950 XL, 1520) to również możecie korzystać z tej aplikacji – nie jest wymagane posiadanie opaski Microsoft Band lub Microsoft Band 2.

Najnowsza wersja aplikacji posiada numer 2.3.20518.0. Podzielcie się Waszymi opiniami na temat Microsoft Health. Poniżej zamieszczam odnośnik oraz kod QR do pobrania aplikacji ze sklepu.

Kod QR