• Microsoft
  • Komentarze: 4

Microsoft Garage udostępnia aplikacje dla telefonów Windows Phone

Dzisiaj w Sklepie Windows Phone zadebiutowało kilka aplikacji przygotowanych przez Microsoft a dokładniej przez dział Microsoft Garage. W garażu uczestniczą pracownicy z różnych działów oraz dywizji Microsoftu, którzy chcą wprowadzać w życie swoje szalone pomysły. Niestety na tę chwilę aplikacje nie są dostępne dla Polski ale warto przyjrzeć się już teraz co być może w niedalekiej przyszłości będzie można pobrać również w polskim Sklepie Windows Phone.

Aplikacje są dostępne obecnie tylko w Stanach Zjednoczonych więc przestawienie regionu powinno w zupełności wystarczyć aby móc pobrać i przetestować wszystkie nowe aplikacje, wśród których znalazły się takie tytuły jak Tetra Lockscreen, Nova Bacon, Floatz czy Lost Turtle. Poniżej znajdziecie krótki opis kilku wybranych przeze mnie aplikacji.

Tetra Lockscreen

Tetra Lockscreen Windows Phone 8.1

Jak sama nazwa wskazuje jest to wygaszasz ekranu. Autorzy starali się skupić na tym aby działał on szybko, wyświetlał najczęściej potrzebne informacje oraz przydatne narzędzia, które są zawsze w pobliżu.

Pobierz Tetra Lockscreen dla Windows Phone 8.1

sklep Windows PhoneKod QR

 

Nova Bacon

Nova Bacon

W tej grze będziesz odpowiedzialny za kosmiczną restaurację, która musi stale być zasilana w składniki. Jako przedstawiciel obcej rasy najeżdżasz Ziemię i kradniesz świnie z czego nie do końca są zadowoleni ludzie.

Pobierz Nova Bacon dla Windows Phone 8.1

sklep Windows PhoneKod QR

 

Floatz

Floatz Windows Phone

Floatz to aplikacja, dzięki której możemy rozesłać nasze pomysły do osób, które znajdują się wokół nas i zobaczyć co o nich myślą. Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową zadając pytanie, rzucając pomysł czy dzieląc się anonimowo obrazem z osobami w pobliżu. Dziel się pomysłami, wydarzeniami czy swoimi pasjami i znajdź osoby zainteresowane tym samym w Twoim otoczeniu.

Pobierz Floatz dla Windows Phone 8.1

sklep Windows PhoneKod QR

 

Lost Turtle

Lost Turtle Windows Phone 8.1

W grze Lost Turtle pomagamy żółwiowi o imieniu Walter przemierzać kolejne poziomy oraz zbierać gwiazdki, które odblokowują kolejne poziomy i światy. Walter nosi jetpack, który pozwala mu latać, pływać oraz omijać różne przeszkody.

Pobierz Lost Turtle dla Windows Phone 8.1

sklep Windows PhoneKod QR

 

Powyżej opisałem zaledwie małą część tego co znajdziecie na stronie Microsoft Garage. Zapraszam wszystkich do przejrzenia projektów, które się tam pojawiły. Być może w niedługim czasie aplikacje będą również dostępne dla nas a wtedy będziemy wiedzieć bezbłędnie co warto zainstalować na naszych telefonach Windows Phone. Wszystkie wyżej opisane aplikacje przeznaczone są dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1.

Źródło: Microsoft Garage