Czy zobaczymy nowe urządzenia Surface podczas konferencji Future Decoded?

Panos Panay odpowiedzialny za dział urządzeń Surface będzie jednym z kluczowych prelegentów podczas zbliżającej się konferencji Microsoft Future Decoded. To oznacza, że podczas londyńskiej konferencji, która rozpocznie się 31 października i potrwa do 1 listopada, zostaną zaprezentowane nowe urządzenia. Czego możemy się spodziewać podczas tego wydarzenia?

W oficjalnych informacjach znajdujących się na stronie poświęconej konferencji na próżno szukać szczegółów dotyczących nowych urządzeń. Future Decoded to wydarzenie poświęcone wiedzy branżowej, rozwiązaniom opartym na chmurze, usłudze Azure oraz zawartości skierowanej dla deweloperów.

Lista głównych tematów, które zostaną poruszone podczas konferencji

Wśród prelegentów znalazł się również Panos Panay a to oznacza z dużą dozą prawdopodobieństwa, że oprócz powyższych tematów Microsoft zaprezentuje światu nowe urządzenia z linii Surface. Na tę chwilę nie wiadomo jakiego typu mają to być urządzenia, ale według wstępnych informacji powinniśmy poznać Surface Pro w wersji LTE oraz być może następcę Surface Book lub Surface Hub. Istnieją również niewielkie szanse na prezentację nowego laptopa z procesorem Snapdragon i systemem Windows 10. Nie zanosi się na to, aby podczas zbliżającej się konferencji jak również w najbliższych miesiącach miał pojawić się jakikolwiek telefon firmy Microsoft.

Źródło: The Verge