Microsoft aktualizuje wbudowaną funkcję wyświetl w telefonach Lumia

Wyświetl to jedna z wbudowanych funkcji, za pomocą których posiadacze telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 lub nowszym mogą zmieniać parametry dotyczące jasności, oszczędzania baterii oraz kolorów. Najnowsza wersja oznaczona numerem 3.1.3.3 dzisiaj pojawiła się w Sklepie Windows Phone. Zobacz co nowego w najnowszej odsłonie aplikacji wyświetl.

wyświetl Lumia

Dostosuj ustawienia kolorów oraz oszczędzania baterii, korzystając z aplikacji Display. Tę użyteczną aplikację znajdziesz w Ustawieniach pozwalających na dostosowanie ekranu telefonu Lumia. Ta funkcja działa najlepiej w systemie Windows Phone 8.1 (wydanie Cyan). Starsze urządzenia oraz te, które korzystają z trybu automatycznej jasności, mają dostęp do mniejszej liczby funkcji programu Display, nawet jeśli zainstalowana jest w nich najnowsza wersja systemu Windows Phone.

Co nowego?

  • Zwiększona funkcjonalność.
  • Poprawki błędów.
  • Profil jasności.

Jasność wyświetlacza możemy teraz ręcznie ustawiać przesuwając odpowiedni suwak. Aktywny jest tylko jeden z trzech suwaków i zależny jest od wybranego poziomu jasności w ustawieniach telefonu. Aby włączyć ręczną regulację jasności w funkcji wyświetl należy wyłączyć automatyczną jasność wchodząc kolejno do menu > ustawienia > jasność.

Pobierz wyświetl na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR