Microsoft aktualizuje sporo uniwersalnych aplikacji w Windows 10 Mobile

Dzisiaj Microsoft udostępnił aż siedem aktualizacji dla uniwersalnych aplikacji w systemie Windows 10 Mobile. Nową wersje otrzymały takie aplikacje jak MSN, Wiadomości Microsoft, OneNote oraz Filmy i TV.

Aktualizacje

Nową wersję otrzymały aplikacje z pakietu MSN – Finanse, Pogoda, Sporta oraz Wiadomości. Dodatkowo Microsoft udostępnił aktualizację dla aplikacji Wiadomości Microsoft, OneNote oraz Filmy i TV.

Zauważyłem,  że w aplikacji Wiadomości Microsoft została dodana nowa pozycja w ustawieniach, dzięki której możemy poznać numer wersji. Najnowsza wersja aplikacji posiada numer 1.0.12707.0.

Z kolei aplikacje MSN podskoczyły z wersji 4.4.246 do wersji 4.5.168. Niestety w tym wypadku nie zauważyłem żadnych nowości ani zmian.

Aplikacja Filmy i TV w wersji 3.6.1272 otrzymała kilka poprawek takich jak lepsze wyszukiwanie oraz możliwość włączania trybu pełnoekranowego za pomocą podwójnego stuknięcia w ekran.

Jeżeli zauważyliście jakieś inne nowości lub poprawki w powyższych aplikacjach to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.