Microsoft aktualizuje Skype oraz Skype Preview dla telefonów Android

Microsoft udostępnił kolejne aktualizacje dla aplikacji Skype oraz Skype Preview w telefonach z systemem Android. Najnowsze wersje wprowadzają ogólne ulepszenia stabilności oraz niezawodności. Oficjalna wersja komunikatora otrzymała również dodatkowe nowości.

Na powyższych zrzutach widać różnicę pomiędzy oficjalną wersją Skype a testową Skype Preview. Wersja z dopiskiem Preview posiada zmieniony interfejs użytkownika. W dolnej części aplikacji znajdziecie dostęp do najważniejszych funkcji. Do ulubionych oraz powiadomień mamy szybki dostęp z poziomu górnego menu. Dzięki zmianom w wyglądzie zaoszczędzono również miejsce, dzięki czemu widać więcej osób na liście oraz dodano sekcję z osobami, które możemy znać. Ponadto w wersji Preview znajduje się ikonka widoczna w prawym dolnym rogu, której funkcjonalność zmienia się w zależności od tego na jakiej karcie aktualnie się znajdujemy. Możemy z jej pomocą tworzyć nowe czaty, wywoływać dialer, rozpoczynać nowe rozmowy oraz tworzyć nowe chwile.

Co nowego w Skype?

  • Rób zdjęcia podczas rozmowy – możesz błyskawicznie uchwycić najlepsze momenty z każdej rozmowy i udostępnić je na czacie.
  • Przeglądajcie razem zdjęcia – udostępniaj swoje ulubione zdjęcia i przeglądaj je ze znajomymi podczas rozmów przez Skype’a.
  • Ogólne ulepszenia stabilności i niezawodności.

Co nowego w Skype Preview?

  • Ogólne ulepszenia stabilności i niezawodności.

Aplikacja Skype otrzymała aktualizację do wersji 8.16.0.6. Z kolei Skype Preview został zaktualizowany do wersji 8.17.76.1. Już teraz możecie zaktualizować obie aplikacje do najnowszej wersji. Dajcie znać czy zauważyliście jakieś inne zmiany lub nowości w najnowszych wersjach aplikacji.

Pobierz aplikację Skype oraz Skype Preview ze sklepu Google Play