Microsoft aktualizuje obie aplikacje Recovery Tool do ratowania Waszych telefonów

Dzisiaj Microsoft udostępnił aktualizację aplikacji Lumia Software Recovery Tool oraz Windows Phone Recovery Tool. Za pomocą aplikacji możemy przywrócić oprogramowanie naszego telefonu, co może być pomocne w przypadku problemów z wadliwie działającym oprogramowaniem.

Lumia Software Recovery Tool 5.0.6

Windows Phone Recovery Tool 1.0.6

Narzędzie Lumia Software Recovery Tool pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu w razie problemów związanych z oprogramowaniem lub jego aktualizacją. W telefonach z systemem Windows Phone 8 możesz też użyć tego narzędzia do odzyskania telefonu, gdy ten nie odpowiada, zawiesił się lub nie chce się uruchomić.

Identyczne funkcje jak powyżej posiada aplikacja Windows Phone Recovery Tool, która dodatkowo została wyposażona w obsługę telefonów z systemem Windows 10 Technical Preview, dzięki czemu osoby niezadowolone z wersji Preview mogą powrócić do oficjalnej wersji Windows Phone 8.1.

 • Leszek Mączewski

  no i sprawa lumii 1320 została rozwiązana – z tą wersją programu wszystko jest wykrywane bez zarzutu.

 • wania

  Dzięki za odnośnik do programu, zainstalowałem, może się kiedyś przydać ( oby nie)

 • Kamil

  Mimo wariantu CV i tak wgrało mi plejowski soft i to w dodatku cyan, chociaż jest dostępny denim.

  • Oprogramowanie jest wgrywane na podstawie kodu produktowego a nie obecnie wgranego wariantu oprogramowania. Twój telefon pochodzi z sieci Play i dlatego zostało wgrane takie oprogramowanie. Widocznie Denim jeszcze nie ma dla Twojego telefonu.

   • Kamil

    Denim dla Play wyszedł 18 lutego.

    • Jest dostępny na tę chwilę tylko jako aktualizacja OTA. W przeciągu kilku(nastu) kolejnych dni powinni go wrzucić na serwer i wtedy będziesz mógł go wgrać za pomocą Recovery Tool.