Microsoft aktualizuje kolejny raz aplikację Windows Insider

Dzisiaj Microsoft udostępnił aktualizację aplikacji Windows Insider dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile. Niestety nie wiadomo jakie poprawki wprowadza najnowsza wersja aplikacji.


Windows Insider

Aplikacja awansowała z wersji 1.3.230.7 do wersji 1.3.230.21. Pierwsze co rzuca się w oczy to więcej spolszczonych tekstów. Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji.

Aktualizacja aplikacji może również oznaczać, że Microsoft przygotowuje się do udostępnienia kolejnej kompilacji systemu Windows 10 Mobile. Obecnie najnowsza dostępna wersja w programie Insider Preview to Build 10166.

Jeżeli po aktualizacji systemu do Windows 10 Mobile przywracaliście ustawienia fabryczne to pamiętajcie aby ponownie zainstalować aplikację ze Sklepu Windows oraz aktywować odbieranie kompilacji w telefonie ponieważ w przeciwnym wypadku nie otrzymacie nowszych aktualizacji z systemem Windows 10 Mobile.

Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany lub poprawki w najnowszej wersji aplikacji to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Kod QR

Dziękuję rafi za informację!