Microsoft aktualizuje gry Mahjong, Minesweeper oraz Solitaire Collection

Microsoft Studios zaktualizował trzy bardzo popularne gry Mahjong, Minesweeper oraz Solitaire Collection. Jest to bodajże pierwsza aktualizacja tych gier od czasu ich premiery,  która miała miejsce w grudniu zeszłego roku. Wszystkie gry powinny być Wam doskonale znane ale dla przypomnienia napiszę, że Minesweeper to popularny Saper, Solitaire Collection to kolekcja aż pięciu pasjansów a Mahjong to tradycyjna gra w dobieranie parami klocków. Wszystkie trzy tytuły są godne polecenia!

Pasjans to jedna z najbardziej grywanych gier na komputerach. Proste zasady i nieskomplikowana rozgrywka zdecydowały o sukcesie tej gry. Posiadacze telefonów z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1 mogą zagrać aż w 5 wersji pasjansa: Klondike, FreeCell, Spider, TriPeaks oraz Pyramid.

Minesweeper czyli popularny Saper również otrzymał aktualizację. W grze dostępnych jest kilka poziomów trudności i w przypadku większych tablic możemy przybliżać widok. Flagi oraz znaki zapytania stawiamy za pomocą dłuższego przytrzymania palca na danej kosteczce.

Ostatnia gra to Mahjong. To tradycyjna rozgrywka w usuwaniu parami identycznych kostek ze stołu. Dostępne są różne stoły, które możemy odblokować dopiero po przejściu poprzednich. Fantastyczne dźwięki umilają naszą rozgrywkę.

Wszystkie gry posiadają wsparcie Xbox Live co znacznie urozmaica rozgrywkę. Oprawa wizualna oraz użyte dźwięki w grach również stoją na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam fanom gier tego typu. Microsoft stanął na wysokości zadania.

Niestety nie wiadomo jakie nowości zostały wprowadzone do najnowszych wersji gier. Do tej pory użytkownicy narzekali na szybkie rozładowywanie baterii oraz mocne nagrzewanie się telefonów w trakcie gry. Jeżeli zauważyliście jakieś inne zmiany to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Pobierz Microsoft Solitaire Collection na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

 

Pobierz Microsoft Minesweeper na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

 

Pobierz Microsoft Mahjong na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR