Microsoft aktualizuje aplikację Windows Phone Recovery Tool do wersji 1.2.4

Microsoft udostępnił kolejną wersję aplikacji Windows Phone Recovery Tool. Dzięki aplikacji użytkownicy, którzy wgrali system Windows 10 Technical Preview mogą w szybki i łatwy sposób powrócić do ostatniej oficjalnej wersji czyli Windows Phone 8.1 Update 1.

Windows Phone Recovery Tool podobnie jak aplikacja Lumia Software Recovery Tool również może przywracać oprogramowanie telefonu w przypadku problemów z urządzeniem. Ponadto Microsoft zaleca korzystanie z Windows Phone Recovery Tool w przypadku posiadania telefonu z systemem Windows Phone 8.1. Poprzednia aplikacja Lumia Software Recovery Tool powinna być stosowana w przypadku posiadania starszych telefonów Lumia lub innych telefonów Nokia.

Narzędzie Software Recovery Tool pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu w razie problemów związanych z oprogramowaniem lub jego aktualizacją. W telefonach z systemem Windows Phone 8 możesz też użyć tego narzędzia do odzyskania zawartości telefonu, gdy ten nie odpowiada, zawiesił się lub nie chce się uruchomić.

W przypadku telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8 lub nowszym należy skorzystać z Windows Phone Recovery Tool. W przypadku telefonów Nokia zastosuj Lumia Software Recovery Tool. Aby sprawdzić wersję systemu operacyjnego zainstalowaną w telefonie, przejdź do menu Ustawienia > informacje.

Najnowsza wersja aplikacji Windows Phone Recovery Tool oznaczona numerem 1.2.4 wprowadza drobne poprawki i ulepszenia wydajności.

 • Piotr Cała

  Niestety nic to nie dało w przypadku uwalonego bootloadera.

 • zynio

  Nie róbcie aktualizacji , system się zawiesi , aplikacji żadnych nie właczycie , Firefox – żadnych stron nie właczycie , na tą stronkę nie wejdziecie, wszystko się zawiesi , musiałem wymusić odinstalowanie tego programu dlatego teraz pisze.

  • U mnie wszystko w porządku!

 • zynio

  po tej aktualizacji będzie możliwość wgrywania recovery by system poprawnie działał , piszę ponieważ posiadam programik your unistaler , inaczej byłoby po systemie.

  • zynio

   Windows 8.1 RAM 4 GB mam i tak zawiesiło wszystkie programy, aktualizacja spoko ale po restarcie systemu nic juz nie właczyłem , jak pisałem wcześniej na siłe wymusiłem Your Unistaler i odinstalowałem ten program a teraz śmiga mi system bardzo szybko.

 • Wojtek

  Z innej beczki, ktoś posiada L830 na denimie, jak ja ? Pytanie, w moim modelu po włączeniu lub wyłączeniu lokalizacji, a następnie włączeniu Lumia Camera, telefon za każdym razem woła o restart ?!?!? Też tak macie ? Sprawdzałem na wystawowym modelu w Saturnie i to samo. Padaczka. Po kontakcie z microsoft support, po przesłaniu im pliku raportującego, temat trwa od lutego, otrzymałem dziś odpowiedź, tu cytat:

  Po Eskalacji Pana zgloszenia oraz
  przeprowadzeniu analizy dostarczonych materialów, dzial Eskalacji
  dostarczyl nam informacje zwiazane z tematem Pana
  zagadnienia, dotyczacego koniecznosci restartowania
  telefonu po zmianie ustawienia lokalizacji urzadzenia,
  w trakcie korzystania z aplikacji Lumia Camera.
  Otóz, zgodnie z przeprowadzona
  ekspertyza, zostalem poinformowany ze spotykane zachowanie jest
  naturalnym w przypadku stosowanego modelu urzadzenia.

  Za wszelkie dostarczone przez Pana informacje, chcialbym
  serdecznie podziekowac,
  z pewnoscia beda one pomocne przy tworzeniu kolejnych
  aktualizacji oprogramowania.

  Dziekuje bardzo za
  zgloszenie oraz okazana wspólprace.

  Przecież to kpina, oczywiście moim zdaniem. Totalna nie doróbka.
  Nie dość, że wszystkie aplikacje oddają na androida, to jeszcze to !?!?!?!!!!!!!!!!!!
  Lumia śmietnik, wyciągam Xperia Z1 Compact i wszystko jasne.

  Pozdrawiam.