Microsoft aktualizuje aplikację Windows Phone Recovery Tool

Microsoft udostępnił kolejną wersję aplikacji Windows Phone Recovery Tool. Dzięki aplikacji użytkownicy, którzy wgrali system Windows 10 Technical Preview mogą w szybki i łatwy sposób powrócić do ostatniej oficjalnej wersji czyli Windows Phone 8.1 Update 1.

Windows Phone Recovery Tool podobnie jak aplikacja Lumia Software Recovery Tool również może przywracać oprogramowanie telefonu w przypadku problemów z urządzeniem. Ponadto Microsoft zaleca korzystanie z Windows Phone Recovery Tool w przypadku posiadania telefonu z systemem Windows Phone 8.1. Poprzednia aplikacja Lumia Software Recovery Tool powinna być stosowana w przypadku posiadania starszych telefonów Lumia lub innych telefonów Nokia.

Narzędzie Software Recovery Tool pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu w razie problemów związanych z oprogramowaniem lub jego aktualizacją. W telefonach z systemem Windows Phone 8 możesz też użyć tego narzędzia do odzyskania zawartości telefonu, gdy ten nie odpowiada, zawiesił się lub nie chce się uruchomić.

W przypadku telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8 lub nowszym należy skorzystać z Windows Phone Recovery Tool. W przypadku telefonów Nokia zastosuj Lumia Software Recovery Tool. Aby sprawdzić wersję systemu operacyjnego zainstalowaną w telefonie, przejdź do menu Ustawienia > informacje.

Najnowsza wersja aplikacji Windows Phone Recovery Tool oznaczona numerem 1.1.0 wprowadza polskie tłumaczenie oraz poprawki błędów. Aplikację możecie pobrać bezpośrednio ze strony Microsoftu.

Źródło: Microsoft

 • Yogas

  Aplikacje MSN oraz Muzyka również dostały aktualizacje

 • Wiktor123

  Pomoże ktoś nie mogę wrócić do 8.1 w windows phone recovery pisze odczytywanie informacji o telefonie i cały czasz czekaj czekałem z 30 min i ciągle to samo

  • konrad612343

   Mam to samo… Nie mam pojęcia co robić. 9 miesięcy temu dodałeś post 😀 Wiesz juz może coś jak to zrobić?

 • Sebastian H

  i tak ni widzi najnowszej wersji dla l 925…..

  • Oprogramowanie na serwerze z reguły jest udostępniane nieco później niż aktualizacja OTA. Poczekaj kilka dni i spróbuj ponownie.

   • Sebastian H

    Tak tyko minely juz 2tyg…

    • Jak widać Microsoft nie spieszy się z dodawaniem oprogramowania na serwer.

 • konrad612343

  I tak cały czas… Co mam zrobić żeby cofnąć system do 8.1?

  • Przywróć ustawienia fabryczne w telefonie. Spróbuj podłączyć do innego portu USB. Zmień kabel. Spróbuj na innym komputerze. Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację WDRT. Więcej pomysłów brak.