Microsoft aktualizuje aplikacje sieć+ oraz punkt dostępu dla Windows Phone 8

Dzisiaj Microsoft udostępnił aktualizacje dla wbudowanych aplikacji sieć+ oraz punkt dostępu. Pierwsza z nich pozwala dostosować ustawienia związane z naszą siecią komórkową oraz podejrzeć licznik połączeń głosowych. Druga pomocna jest w przypadku korzystania z więcej niż jednej karty SIM.

Sieć+ oraz punkt dostępu

Microsoft nie udostępnił listy zmian dla aplikacji sieć+. Niewielki przeskok w numeracji może sugerować, że zostały wprowadzone drobne poprawki i modyfikacje.

Aplikacja punkt dostępu nie jest dostępna w aktualizacji Lumia Denim. Po ręcznej instalacji pojawił się komunikat widoczny na powyższym zrzucie ekranu. Według producenta aplikacja wprowadza zaktualizowane ustawienia operatora oraz ogólną poprawę wydajności.

Pobierz sieć+ na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR

Pobierz punkt dostępu na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR
 • Adam Fierek

  w kodzie QR do Punkt Dostępu jest błąd.

  • Masz rację. Błąd już poprawiłem!

 • sql

  Witam. Na Lumii 535 mam zainstalowaną starszą wersję Punktu dostępu. Niestety nie działa ona z Windows Phone 8,1. Chciałem zainstalować zamieszczoną tu wersje ale podczas próby aktualizacji dostaję komunikat, że aplikacja jest już zainstalowana. Czy ma ktoś pomysł jak pozbyć się starszej wersji. Od razu dodam, że Punkt dostępu nie wyświetla się w menu Aplikacje (wtedy dla apki którą chcemy usunąć wystarczy przytrzymać dłużej klawisz i pojawia się opcja odinstaluj). Pojawia się w natomiast w menu Ustawienia i lecz tam dłuższe przytrzymanie klawisza nie działa.

 • adamPOLAND

  hah,punkt dostępu wogóle sie nie uruchamia,przez to musiałem resetować tel,by usunęło tą aplikację,bo nie da się odinstalować jej,szkoda,bo podasty mi nie są potrzeben i zajmują np troche pamięci,nie da się usunąć,portfel też nie