Microsoft aktualizuje aplikację Outlook Mail dla Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację dla Outlook Mail dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile Technical Preview w wersji Build 10080. Najnowsza wersja aplikacji posiada numer 17.4119.42012.0. Nowa wersja klienta poczty wprowadza kilka usprawnień ułatwiających zarządzanie wiadomościami.

Outlook Mail dla Windows 10 Mobile

Najważniejszą zmianą w porównaniu do poprzedniej wersji aplikacji jest przeniesienie na sam dół szybkich akcji takich jak tworzenie nowej wiadomości, wyszukiwanie, odświeżanie oraz wybieranie. Dzięki temu użytkownik ma szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji.

Wchodząc do wiadomości szybkie akcje w dalszym ciągu znajdują się w dolnej części okna. Klikając w trzy kropeczki możemy przenieść wiadomość, zaznaczyć lub odznaczyć jako przeczytaną oraz dodać flagę. Dodatkowo na pasku mamy dostępne funkcje przełączania pomiędzy wiadomościami, opcje odpowiadania oraz możliwość usunięcia wiadomości.

Aby zaktualizować aplikację musicie wejść do Sklepu Windows Beta na Waszych telefonach a następnie kliknijcie w rozwijaną listę i wybierzcie Ustawienia lub Downloads. Na sam koniec kliknijcie w przycisk Wyszukaj aktualizacje i zaczekajcie aż Sklep pokaże dostępne aktualizacje.

 • sebastiank76

  Witam, mam pytanie może ktoś będzie mi w stanie pomóc. Mam Lumie 735 obecny build 10 pobierany w kręgu fast z aktualizowaną wczoraj aplikacją mail and calendar. Po zainstalowaniu ostatniego buildu robiłem hard reset i nie przywracałem kopii tylko ustawiałem cały telefon od nowa. Bez problemu dodałem do outlooka konto email z outlooka oraz z plusnet’u i działają poprawnie. Niestety nie mogę dodać kolejnego konta z home`a. Próbowałem przez other account oraz przez advanced setup bezskutecznie. Po prostu nie dodaje kolejnego konta. Nie wiem czy problem leży po mojej stronie czy to problem buildu? Może ktoś posiada pocztę na home.pl i jest w stanie

  mi powiedzieć czy udało się podpiąć konto i w jaki sposób?

 • michalR

  komuś sie udało to zainstalować? u mnie klikanie w aktualizacje nie powoduje niczego, nawet sie lista z dostepnymi aktualizacjami nie wyswietla. poza tym dostaje informacje ze serwer sie zatkal jak uruchamiam wyszukiwarke aktualizacji 😉

  • Zrzuty w artykule pochodzą z mojego telefonu Lumia 435.

   • michalR

    u mnie juz cos ruszylo, nawet nie wiem kiedy. najpierw bylo kilka informacji o problemach ze sklepem, pozniej jak wszedlem po raz kolejny to sie okazalo ze aktualizacje same sie juz sciagaja i instaluja, w tym Outlook. dziala ten sklep na razie jak zolw, bardzo niestabilnie.

  • Piotr Nowicki

   Mnie się też to nie pokazuje w aktualizacjach 🙁

  • Mi się to wczoraj udało bez żadnego problemu.

 • Wreszcie dali przezroczyste kafle do poczty i kalendarza – szczególnie na ten drugi czekałem…